cihazınız kies aracılıgıyla yazılım yükseltmesi desteklemiyor

Sponsorlu Bağlantılar

zohanefe

Üye
    Konu Sahibi
cihazınız kies aracılıgıyla yazılım yükseltmesi desteklemiyor
kiesde daha önce böyle bir sorun yaşamıyordum samsung 8500 telefonum yardım

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Aynı hata bendede var (:
Bada 2.0 gelmiş olabilir mi acaba :D :D

zohanefe

Üye
    Konu Sahibi
iki gun önce böyle bir şey yoktu kies telefondan kendini guncelledi ve bu yazı çıktı..

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Evet bendede durum dediğin gibi.
Sanırım herkesde aynı dert etmeye gerek yok (:

afsim

Üye
Bende de aynı durum arkadaşlar .. 5 saattir uğraşıyorum güncel yapmak için .Lanet olsun .....

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
Neden böyle birşey oldu acaba ^.^

Kingmortall

Kingmortall

Üye
aynı sorun bendede var telefon galaxy ace ya görmüyor yada desteklemiyor diyo

ceycey111

ceycey111

Üye
Çoğu kişide bu sorun var
nezaman oldu bu sorun dünmü

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
arkadaşlar sıkıntı yok sadece edindigim bilğiye göre wifi ile direkct uygulaması test aşamasında olduğu için bu problem var sorun kendiliginden gidecektir ayrıca tüm fw lerin kies ten çekilmesinden kaynaklı

Kablolar olmadan cep telefonunuzu bağlayın

Wi-Fi yoluyla Kies’e cep telefonunuzu bağlayın ve içeriği senkronize edin.
Wi-Fi yoluyla Kies ile belirgin şekilde kullanışlı bir biçimde Kies’in keyfini çıkarırsınız.
* Yalnızca desteklenen modeller için mevcuttur ve bazı işlevler Wi-Fi bağlantısı sırasında sınırlıdır.

ByYlmzZz

ByYlmzZz

Üye
eğer böyle bir hatayla karşılaşıyorsan büyük ihtimal orjinal kies sürümünün cihazında yüklü olmamasıdır..yani ml ile fw atııysan kies cihazınıza sürüm yükseltme yapmaz...sitede araştırın orjinal sürüme dönme diye...orjinal sürüme döndükten sonra kies üzerinden yükseltme yapabilirsiniz....

metin110

Üye
bada 2 gelse ne olacakki..ben aylardır wave 3 te kullanıyorum..pardon yanlış oldu kullanmaya çalışıyorum.orjinal room da bile problem üstüne problem varken 2 ye geçmek niye bu kadar önemli..yaklaşık 1 haftadur ne kiesten ne de telefonun wifisi ile internet bağlantımdan apps den nhiçbirşey indiremiyorum..hatta güncelleştirme çıkıyor güncelle diyorum o program bile inmeden öyle bekliyor ekranda..özetle wave 2 yi ve bada bada 1.2 mumla arıyorum..bu telefona 1.2 yükleme şansım olsa hiç durmam yüklerim..samsung bu işi beceremedi..ürünü satıp sonrasında müşteri ile dalga geçmeye başladı..sadece bu ürününde değil tv sinde bilgisayarında aynı politikayı uyguluyor.yerinizde olsam böylesi bir merak ve sabırsızlıkla beklemezdim..yoksa hayal kırıklığınız katlanarak artabilir..dikkatli olun derim :)

ceycey111

ceycey111

Üye
bada 2 gelse ne olacakki..ben aylardır wave 3 te kullanıyorum..pardon yanlış oldu kullanmaya çalışıyorum.orjinal room da bile problem üstüne problem varken 2 ye geçmek niye bu kadar önemli..yaklaşık 1 haftadur ne kiesten ne de telefonun wifisi ile internet bağlantımdan apps den nhiçbirşey indiremiyorum..hatta güncelleştirme çıkıyor güncelle diyorum o program bile inmeden öyle bekliyor ekranda..özetle wave 2 yi ve bada bada 1.2 mumla arıyorum..bu telefona 1.2 yükleme şansım olsa hiç durmam yüklerim..samsung bu işi beceremedi..ürünü satıp sonrasında müşteri ile dalga geçmeye başladı..sadece bu ürününde değil tv sinde bilgisayarında aynı politikayı uyguluyor.yerinizde olsam böylesi bir merak ve sabırsızlıkla beklemezdim..yoksa hayal kırıklığınız katlanarak artabilir..dikkatli olun derim :)

ben wave 1 de kl6 sürümünden gayet memnunum senin dediğin hiç bi sorun bende olmadı sadece birkaç yerde kasma var okadar
ama 2.0 a geçtiğimde anladım ki bada 1.2 de görsellik yokmuş :D

kimliksiz123

kimliksiz123

Üye
Benim telefon wave525. Bende de aynı sorun vardı ama sonradan düzeldi. Sizinki de düzelecektir :oke:

zeus1907

Üye
wave 525i bağlıyorum teleonda bağlandı yazıyor ama programda bağlantı koptu diyor, ne yapmak lazım?

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye

Üst Alt