Cihazimi kendim tasarlamak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Siz yapabildiniz mi ?

• Kullanılan toplam oy
    2
KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
    Konu Sahibi
Cihazimi kendim tasarlamak istiyorum
Rootlu LG G3 cihazim var . Android v5.0 . O kadar risk alıp root attım cihazımı kişiselleştirmeyle ilgili bir şey bilmiyorum . Yardımcı olur musunuz ? Cihazimi kendim tasarlamak istiyorum :D

Karavelaa

Üye
@teknolojibaronu yardımcı olacaktır. ;)

fnldstntn

Üye
Xposed ile yapabilirsin... Konu ile ilgili forumda açıklayıcı konular var...

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Atom launcher tavsiye ederim. Onun dışında neden etiketlendim anlamadım.

• Beğen
Tepkiler: Spider-Boy
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende sana rom prf. Etiketliyeyim :D @KingDroid

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
    Konu Sahibi
Xposed'ın riskleri var diye duydum. Sizce var mı

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Xposed'ın riskleri var diye duydum. Sizce var mı

kendi cihazını tasarlamak herkesin hayali ancak her ne kadar xposed launcher vs de kullansan ( eğer bildirim çubuğu ayarlar vs den bahsediyorsak ) sistemi kendin tasarlayamazsın tasarlamaya kalkarsan büyük ihtimal cihaz soft brick olur ve sıfırdan Stock ROM kurmak zorunda kalırsın :ehe ama cihaza ROM u yazmadan direkt PC de dosyalarla oynayarak yaparsan yaparsın internette gerekli rehberler var ama çok sabır isteyen bir iş şimdiden kolay gelsin
edit : onun dışında Custom ROM lara yönelebilirsin bazı ROM larda akla hayale gelmeyecek kişiselleştirme seçenekleri var bknz : CM daki temalar vs
edit 2 : XPosed Lollipop da CWM üzerinden yükleniyor bilmediğin bi ayarı kurcalamadıkça bir riski yok ayrıca en fazla cihazın bootloop da kalır ve ROM flashlayarak bunu çözebilirsin ama bazı modüller lollipop da tam stabil ve düzgün çalışmıyor
edit 3 : ankette kısmen seçeneğide olaydı iyiydi :ehe

KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim ben kalkışmiyim en iyisi :D

• Beğen
Tepkiler: ghstr
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Lollipopda bosuna root atmis olursun stock rom icin.
Cesitli file manager olsun audio codecler olsun bunlar icin deneyebilirsin.Bilindik uygulamalara izin vererek daha ince detayli kullanabilirsin ama fazlasi icin ne lollipop tam anlamiyla hazir ne de sen aksiyon yasamak istemiyosan su aralar pek kurcalamasan daha iyi

• Beğen
Tepkiler: ghstr
KaptanSaMSuN

KaptanSaMSuN

Üye
    Konu Sahibi
Tesekkur ederim :D

Üst Alt