gm6 ve gm6 dual cihazım imei kayboldu

cskn_09

cskn_09

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle hayırlı akşamlar bugün enteresan bir olayla karşı karşıya kaldım birisi dual birisi tek hatlı olmak üzere 2 adet gm6 cep telefonum var cihazlarımın ikiside aynı anda sim kartı görmedi kronik şebeke sorunu sandım *#06# yaptığımda imei numaralarının boş olduğunu gördüm ne yapacağımı bilmiyorum cihazlarıma hiç root atmadım play storeden mtk engineering mode indirdim fakat ordada 'cds information' menüsü karşıma gelmedi ne yapacağımı bilemiyorum root atmayıda bilmiyorum forumda rootlu olarak herkes paylaşmış birşeyler ama rootsuz olarak bulamadım yardımcı olursanız sevinirim tekrardan hayırlı akşamlar
 
cskn_09

cskn_09

Üye
    Konu Sahibi
Ayarlar -> Geliştirici Seçenekleri kısmından OEM KİLİDİNİ ve USB HATA AYIKLAMASINI AÇIN ben bu yüzden yapamamışım
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt