[CFW] RM-505 v22.110 Hegazy N97-C6 v13.09 Final Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

by_die_

Üye

türkçe dil ekledim mesaj yazarken türkçe karakterler yoktu onlarıda ekledim bir de fwye gömülü free isms programını çıkardım baya eski sürümdü çünkü.ama klawyedeki bazı tuşlar yanlış tüm c6 fwlerinde olduğu gibi.ben 2 qündür kullanıyorum bi sorun yaşamadım.he bi tek kapama tuşuna basınca yeniden başlat yerine ekranı ve tuşları kilitle yazıyor türkçeye böyle çevrilmiş ama bastığında yeniden başlatıyor :)..bu arada belirtiyim sadece rofs2 dosyası bu diğerlerini zaten indirmiştin bunu onunla değştireceksin
bırak buları kardes landspac teki qwerty klavyeyi cıkarmıssın bide değişiklik yok diosun

ulaş213

ulaş213

Üye
sunshine den iyimi bu cfw ??

lussio

lussio

Üye
Modun Heryerin de Hegazy yazmasa güzel olabilirdi

cos54

cos54

Üye
dil paketini black içinde atabilir misiniz?

ugur3535

ugur3535

Üye
arkadaşlar bu cf yüklenmiyor bir dosya eksik diyor yüklersen phoneix ile. jaf ile ise telefonu görmüyor

Iqt

Üye
mod güzel ancak bende sürgü açıkkenklavyeden yazamıyodum sürgü kapalı olmadan yazmıyodu ve msjdayken cvp vermeye basınca msjtan atıyo ve cvp yazamıyodum arada "sym" tusuna basınca msjlardan atıyodu benım belirleridğim sorunlar bunlardı.

ugur3535

ugur3535

Üye
sonunda yükledim çok kasıyor bu cfw bence yüklemeyin ama görsel olarak gayet başarılı ancak her yerde yapan kişinin ismi yazıyor açılırken kapanırken tercihlerde ana ekranda iyi olmamış yani

----------Eklendi @ 18:05:42 ---------- Yazıldı @ 17:52:55 ----------

ayrıca klavyedeyken türkçe karakter çıkmıyor

downsoon

Üye
bu fw güzel olmuş ama türkçe klavye de sorun var ve de mesaj yazarken sanal klavye görünüyordu ancak bende çıkmadı. Bunları düzeltme şansımız var mı?

Üst Alt