[CFW] RM-505 v22.110 Hegazy N97-C6 v13.09 Final Versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

feridunf

Üye
    Konu Sahibi
[CFW] RM-505 v22.110 Hegazy N97-C6 v13.09 Final Versiyon
-All Bugs Fixed
-FM Transmitter Is Not Working
Improvements :
1- Changed Boot Screen
2- Improved And Fixed Cache Issues
3- Fixed TTpod Install
4- Add New Patches ( Install Server 1.4 With No Built In Error Messages - Save Clipboard After Reboot )
5- Removed Photo Browser
6- Removed Acc Switcher
7- Disabled Voice Command From Auto Start ( More Ram )
8- Moving Browser Cache To "E"

LINK**=> http:\\
**ŞIFRE: MohamadHegazy

fatihveyusuf

Üye
deneyen var mi nasıl olmus bu sürüm

oleytoo

oleytoo

Üye
türkçe mi şimdi değilse telefon flash yesin istemiyorum

----------Eklendi 21.09.2011 @ 00:25:06 ---------- Yazıldı 20.09.2011 @ 23:28:08 ----------

dayanamadım baktım türkçe değil bunu türkçe yapabilicek arkadaşlar var mı ??

fatihveyusuf

Üye
ben v10 fınalı kullanıyorum.
Nasıl fark var gercekten hızlı mı

furas

Üye
ingilizce ama süper bir cfw olmuş.

nice_legend

nice_legend

Üye
türkçe mi şimdi değilse telefon flash yesin istemiyorum

----------Eklendi 21.09.2011 @ 00:25:06 ---------- Yazıldı 20.09.2011 @ 23:28:08 ----------

dayanamadım baktım türkçe değil bunu türkçe yapabilicek arkadaşlar var mı ??

türkçe dil ekledim mesaj yazarken türkçe karakterler yoktu onlarıda ekledim bir de fwye gömülü free isms programını çıkardım baya eski sürümdü çünkü.ama klawyedeki bazı tuşlar yanlış tüm c6 fwlerinde olduğu gibi.ben 2 qündür kullanıyorum bi sorun yaşamadım.he bi tek kapama tuşuna basınca yeniden başlat yerine ekranı ve tuşları kilitle yazıyor türkçeye böyle çevrilmiş ama bastığında yeniden başlatıyor :)..bu arada belirtiyim sadece rofs2 dosyası bu diğerlerini zaten indirmiştin bunu onunla değştireceksin

oleytoo

oleytoo

Üye

türkçe dil ekledim mesaj yazarken türkçe karakterler yoktu onlarıda ekledim bir de fwye gömülü free isms programını çıkardım baya eski sürümdü çünkü.ama klawyedeki bazı tuşlar yanlış tüm c6 fwlerinde olduğu gibi.ben 2 qündür kullanıyorum bi sorun yaşamadım.he bi tek kapama tuşuna basınca yeniden başlat yerine ekranı ve tuşları kilitle yazıyor türkçeye böyle çevrilmiş ama bastığında yeniden başlatıyor :)..bu arada belirtiyim sadece rofs2 dosyası bu diğerlerini zaten indirmiştin bunu onunla değştireceksin

teşekkürler hemen indiriyorum :)

groundzeroo

Üye
Bu versiyonu yükledim ama bir program yüklediğimde hack"lenmemiş gibi yüklenemiyor diyor

groundzeroo

Üye
  • Beğen
Tepkiler: nice_legend
oleytoo

oleytoo

Üye

kardeş o klavyenin türkçesini nasıl kaldırabilirim türkçe karakterlerden çok semboller daha önemli benim için

nice_legend

nice_legend

Üye
kardeş o klavyenin türkçesini nasıl kaldırabilirim türkçe karakterlerden çok semboller daha önemli benim için

dostum zaten klavyede türkçe karakterler çıkmıyor orijinal dili bile olsa.mesela ğ hafrine bastığında + işareti ş harfine bastığında % işareti çıkar.yani türkçe karakterler değil semboller çıkıyor ama yerleri farklı tabi c6 nın klavyesini modifiye edemediler bi türlü n97ye.en azından benim şimdiye kadar gördüklerim böyleydi.benim türkçe karakterlerden kastım sanal klavyedeydi orda türkçe karakterler var sadece qwerty klawyede yok

kain061

Üye
rofs3 dosyası hatası veriyor..flashı ne ile atıcaz..phoenix ile mi?

----------Eklendi @ 15:33:37 ---------- Yazıldı @ 14:28:35 ----------

denedim telefon çok kasıyor..şimdi başka mod yüklicem

taxinomaxis

Üye
Flash işlerinden hiç anlamadığım halde bu sürümü yüklemek istedim ve gerekli yerlerden bakarak yaptım. Başka mod görmediğim için karşılaştıramıyorum ama orjinallere göre gayet güzel ekran daha şık ve dokunmatik çok daha iyi.

moak

Üye
Denedim çok güzel bir cfw , herkese tavsiye ederim

basakayla

Üye
tesekkurler

by_die_

Üye
ben bunu phoeniz ile yukledim telefon kapandı dahada acılmadı sorun bu versiyonda mı yoksa bende mi cevap yazın ltfn telefonum calısmıyor

----------Eklendi @ 16:31:33 ---------- Yazıldı @ 15:14:29 ----------

birisi bana yardım etsin lutfen yawwwww

xxtantanaxx

Üye
Arkadaşlar merhaba belki konumuzla alakalı değil ama istediğim olmazsa mecbur bu cfw yi yukleyeceğim ben gabrielin v41 c6 fw sini yükledim acaba orjinal n97 v21 fw sini yüklemem munkun mu versiyon düşüklüğünden telefon bi daha açılmaz diye atmadım yardımlarınızı bekliyorum...

Üst Alt