Cfw hakkinda sorular

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nub

nub

Üye
    Konu Sahibi
Cfw hakkinda sorular
Başta belirteyim , araştır forumda var demeyin vaktim az kısa ve öz sorularıma cevap arıyorum.Telefonum c5-03.

1-Cfw atmak için ovi suite gerekiyor mu ?
2-Cfw atarken yarıda kaldı ya da atamadım telefon bozulur mu nolur?
3-Cfw atarken bozdum , düzeltemedim servise götürebilirmiyim? Ya da dead flash basit bir şey mi ?
4-Fertile Ceres 2 yi atmayı düşünüyorum nasıl?
5-Cfw atmak basit mi ?
6-Pc'm de 1 gb ram 32 mb s3 ekran kartı bulunuyor :S Yüklemek için kullanacagımız programları pc'm kaldırabilir mi ?
7-Diyelimki telefonu bozdum düzeltemedim , Ankarada nereye yaptırabilirim :D
8-Orjinal hale dönebilirmiyim ? Nasıl ? Galiba ofw ' oluyomus o basit mi :D
9-Bu cfw işlemini yapmadan önce hard ya da soft format şart mı ?
10-Tel elimde patlarmı ?
11-Cfw den sonra format atılır mı ?

Belirtmek istediğiniz önemli noktalar varsa belirtin sevinirim :D

Çok pinpirikliyim arkadaşlar :D Beni maruz görün ama bu gece Allah'ın izniyle yapabilirsem şu işi :D Hergün 1 saat ders çalısacam bea :D :D

BaranASYA

BaranASYA

Üye
1 - Gerekiyor
2 - Büyük Ihtimal Bozulmaz
3 - Servise Götürdügünde Cfw Atıyordum Desen Garantisi Varsa Yanar.
4 - Güzel Bi Cfw
5 - Basit Değil Çok Basit
6 - Oooo Yeterde Artar Bile
7 - Bu Bayağı Saçma Bir Soru Olmuş Normal Bir Telefoncuya Götürsen Hallederler :D
8 - Döndürebilirsin Basittir.
9 - Sağlam Bir Cfw Istiyorsan Zorundasın.Yedekleyebilirsin .

anılbaran

anılbaran

Üye
1.hayır
2.yarıda kalırsa tel açılmaz (bı daha duzgunce atarsan açılır)
3.bozmucan kurallara uycan :D
4.iyidir
5.basit sayılar zor bişi degil.
6.kaldırır
7.bozmazsın kurallar uyarsan..Servise veriver bişi olmaz
8.dönersin.aynı işlemi yapıyon gibi bişi.
9.evet şart
10.Çakmakla bataryayı yakmaya kalkarsan patlar yad duman çıkar denedim :D
11.ATılır

Del Rey

Del Rey

Üye
Başta belirteyim , araştır forumda var demeyin vaktim az kısa ve öz sorularıma cevap arıyorum.Telefonum c5-03.

1-Cfw atmak için ovi suite gerekiyor mu ?
2-Cfw atarken yarıda kaldı ya da atamadım telefon bozulur mu nolur?
3-Cfw atarken bozdum , düzeltemedim servise götürebilirmiyim? Ya da dead flash basit bir şey mi ?
4-Fertile Ceres 2 yi atmayı düşünüyorum nasıl?
5-Cfw atmak basit mi ?
6-Pc'm de 1 gb ram 32 mb s3 ekran kartı bulunuyor :S Yüklemek için kullanacagımız programları pc'm kaldırabilir mi ?
7-Diyelimki telefonu bozdum düzeltemedim , Ankarada nereye yaptırabilirim :D
8-Orjinal hale dönebilirmiyim ? Nasıl ? Galiba ofw ' oluyomus o basit mi :D
9-Bu cfw işlemini yapmadan önce hard ya da soft format şart mı ?
10-Tel elimde patlarmı ?
11-Cfw den sonra format atılır mı ?

Belirtmek istediğiniz önemli noktalar varsa belirtin sevinirim :D

Çok pinpirikliyim arkadaşlar :D Beni maruz görün ama bu gece Allah'ın izniyle yapabilirsem şu işi :D Hergün 1 saat ders çalısacam bea :D :D

1- Gerekmiyor.
2- Hayır, bozulmaz. Ben istediğim zaman Flash işleminde USB'yi çıkarıyorum. Sonra yine uyandırabiliyorum cihazımı. Ancak acemiyseniz yapmayın derim.
3- CFW atarken bozamazsın, çünkü Dead USB Flash her türlü bozulmayı eski haline getirir. Dead USB ile downgrade bile yaparsın.
4- Muhteşem. (:D)
5- Oldukça.
6- Ekran kartıyla alakalı değil. Phoenix'i kesinlikle kaldırır merak etme. Benim bilgisayarım 1 MB RAM + 4 GHz işlemciye sahip; Photoshop CS5 + Illustator CS 5 + Nokia Suite + Carbide + Chrome Canary + Opera + iTunes'u aynı anda rahatça çalıştırıyor. Sen bunları aynı anda çalıştırmayacağına göre, kaldırır her koşulda :)
7- Ankara'yı bilmiyorum. Ankara'da bir CFW yapımcısı bulabilir ona düzelttirebilirsin.
8- Evet OFW'ye dönmek oldukça basittir.
10- Overclock yapmayacağına göre hayır.
11- Evet, atılır.

nub

nub

Üye
    Konu Sahibi
1- Gerekmiyor.
2- Hayır, bozulmaz. Ben istediğim zaman Flash işleminde USB'yi çıkarıyorum. Sonra yine uyandırabiliyorum cihazımı. Ancak acemiyseniz yapmayın derim.
3- CFW atarken bozamazsın, çünkü Dead USB Flash her türlü bozulmayı eski haline getirir. Dead USB ile downgrade bile yaparsın.
4- Muhteşem. (:D)
5- Oldukça.
6- Ekran kartıyla alakalı değil. Phoenix'i kesinlikle kaldırır merak etme. Benim bilgisayarım 1 MB RAM + 4 GHz işlemciye sahip; Photoshop CS5 + Illustator CS 5 + Nokia Suite + Carbide + Chrome Canary + Opera + iTunes'u aynı anda rahatça çalıştırıyor. Sen bunları aynı anda çalıştırmayacağına göre, kaldırır her koşulda :)
7- Ankara'yı bilmiyorum. Ankara'da bir CFW yapımcısı bulabilir ona düzelttirebilirsin.
8- Evet OFW'ye dönmek oldukça basittir.
10- Overclock yapmayacağına göre hayır.
11- Evet, atılır.

Abi senin cfw nin en güncel linkini atarmısın bıde hard formatla birlikte kart bıçimlendirme şart mı ?

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
albatros25000

albatros25000

Üye
kardes ben bu fertille ceres attım ama hıc bır guzel yanı yok ha bır menu guzel gerısı sallamasyon neden dersen sımdı ev ekranı hıc ıyı degıl cunku asagı dogru kacıyor fılan hıc hos degıl

BaranASYA

BaranASYA

Üye
kardes ben bu fertille ceres attım ama hıc bır guzel yanı yok ha bır menu guzel gerısı sallamasyon neden dersen sımdı ev ekranı hıc ıyı degıl cunku asagı dogru kacıyor fılan hıc hos degıl

Bizim Arkadaşlarınızın Oluşturduğu Cfw'lere bak çeşitli Cfw'ler var :)

maxIm4

maxIm4

Üye
kaldır at o telefonu git uyu. Altı ustu bi fw atcksn arkadaş =) 7.sorudan sonra strese grdm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt