Cepten Uydu Görüntüleri Google Maps >>>

Sponsorlu Bağlantılar

Harun509

Üye
    Konu Sahibi
Artık cepten uydu görüntülerine erişebilirsnz s60 telefonlarda cep telefonun internetınden adres içın tıkla >> yazın ve girin programı indirin 350 kb civarı java bi programdır ama dikkat edin köntorle girmeyin cok yakıyor onun yerine turkcell den internet paketi alin günlük alın bence 30mb 10kntor paketiniz açıldıktan sonra kullanabilirsnz kullanımı şöyle: 1 tuşu ile uzaklasır 3 ile yakınlası 2 ile görüntüyü uydu olarak yada harita yani grafik olarak verir bu sayede şehirledeki cafe hastane vb yerleri arayıp bulabilirsıniz DİKKAT edin sakın kontòrle girmeyin en ii ınternet paketi:megafon:
 
  • Beğen
Tepkiler: avci52, sadettin54 ve abdullahaytekin


can karayel

can karayel

Üye
wireless i olsnlsr için çok güzel bir program saol:)
 
safakk

safakk

Üye
nokia telefonarın zaten içinde nokia maps geliyor :cool: :)
 
Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
pylsm icin saol
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt