Uygulama Sahte WHATSAPP Hesabı Açma (Bilgisayar Üzerinden)

Sponsorlu Bağlantılar

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
Sahte WHATSAPP Hesabı Açma (Bilgisayar Üzerinden)
:Dhttp://www.maxicep.com/url?sa=i&sou...E6fvgVRob-GmFwG7AqaeGHGQ&ust=1418612469072602

Bu yöntemi sadece bilgisayarda değil isteyen telefonunda da kullanabilir. Ama haliyle orijinal kendi numaranıza kayıtlı olan whatsapp hesabınızdan vazgeçeceksiniz. Ama yok o dursun ben ikinci bi hesap açayım o hesabı çakma hesap olarak kullanayım derseniz bilgisayar üzerinden kullanmanızı tavsiye ederim. Ben şahsen öyle yapıyorum.

BU KISIM UYGULAMAYI BİLGİSAYAR ÜZERİNDEN KULLANACAK İÇİNDİR.
TELEFON ÜZERİNDEN KULLANMAK İSTEYENLER BU KISMI GEÇEBİLİR.

Android uygulamaları bilgisayar üzerinden de kullanmak için bluestacks adlı bir uygulama var bilen bilir. Bilmeyenler için kısaca kurulum şu şekilde:

linkten programı bilgisayara indirin yükleyin.
Bilgisayara program yüklemeyi bilen herkes yükleyebilir. Yine de alıntı bi video ile yardımcı olacağım.

KURULUM
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Bluestacks adlı uygulamayı bilgisayarımıza indirdik kurduk ve artık android uygulamaları bilgisayar üzerinden açabiliyoruz.

Şimdi gelelim whatsapp konusuna.

Bluestacks üzerinden Google play e girip whatsapp ı indiriyoruz.
Kurulumu yaptık ve geldik telefon numarası ve onaylama işlemine.
Can alıcı nokta burda zaten.
Whatsapp onay için telefon numarası isteyecek.
Voxox adlı bir uygulama var.Bu uygulama ile kendinize sanal bir numara oluşturuyorsunuz.

WOXOX programını bilgisayara indiriyoruz.

Finish e basın.

Programın kurulumu bu kadar . Şimdi sisteme kayıt olmak için programın android versiyonunu indirmemiz lazım.

Google Play linki burda :

Google hesabınız yoksa direk apk yi ücretsiz bir şekilde indirmek için bu siteye girip yukarıdaki google play linkini yapıştırarak indirebilirsiniz :

İster telefonunuza ister Bluestack a yükleyebilirsiniz. Ben telefonuma yükledim. Siz bluestacks a da yükleyebilirsiniz. Telefona yüklememin sebebi uygulamaya telefondan da girerek istediğiniz numarayı istediğiniz şekilde arayıp mesaj atabilirsiniz. İnternet bağlantısı olmak zorunda tabiki .. İnternete de bedava girmek için your freedom uygulamasını kullanabilirsiniz.

Telefondan google play a girip arama kısmına voxox yazdıktan sonra çıkan sonuçlarda en üsttekine tıklayın.

Yükle diyerek devam edin.

Burda indirdikten sonra yükleyecektir .

Yüklendikten sonra uygulamayı açın. Karşınıza böyle bir ekran gelecektir. Sign me Up a tıklayarak uygulamaya kayıt olalım.

Burda önemli bi nokta var arkadaşlar : burda size kayıt olurken telefon numaranızı isteyecektir hesap onayı için . Bu yüzden gerçek numaranızı girin.

Uygun şekilde doldurup Sign Up a basın.

Telefonunuza onay mesajı gelecektir. Gördüğünüz kutuya onay kodunu yazıp Verify e basın.

Evet hesabımızı açmış bulunmaktayiz... Bu kısım mesajların geldiği kısım.

Burası ayarlar kısmı

Aynı sayfada yani MORE menüsünde aşşağıya inince SETTINGS in altında User e tıklayın.
Burda Caller ID sizin numaranız oluyor. Yani sahte telefon numaranız. Bu numara üzerinden Whatsapp ı onaylatacağız.
Bu yöntem ile uygulamada MORE bölümünde ki Voxox number deki numarayı Whatsapp taki numara yerine yazarak sahte hesabı kurabilirsiniz. Ülke olarak Amerikan Samoa yı seçeceksiniz
Size gelecek olan kodu girebilmek için whatsapp ta numarayı yazdıktan sonra 5 dakika bekleyin. Beni ara seçeneği çıkacak. Beni ara ya tıkladığınızda kod girmeniz için altta bi yer açılacak. Açılan yere size ilk mesajla gelen kodu girin işlem tamamdır.

Ben yaptım ve şuanda bilgisayarım üzerinden kullanıyorum. İspatı resim olarak ekliyorum.
Yardım isteyen olursa burdan yazın yardımcı olmaya çalışırım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bitanesii77

muhammedtb26

muhammedtb26

Üye
Saçma ama android telefonu olmayanlar için güzel yöntem .

muhammedtb26

muhammedtb26

Üye
Bunu bilmeyen mi var dostum

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
Sen biliyor olabilirsin.Senin bilmen herkesin bildiği anlamına gelmez. Forumda konusu yok. Biliyorsan burda zaman geçirmene de gerek yok

Son düzenleme:
muhammedtb26

muhammedtb26

Üye
Daha kısa yolları var arkadaşım neyse kolay gelsin sana .

uA.illeqaL

uA.illeqaL

Üye
Güzel bi sistem ama mesela başka biri örnek veriyorum 0xxx xxx 1905 böyle bi numara gerçek de de whatsap kullanıyor diyelim.. Ben bu numara üzerinden sahte açamıyorum dimi yabancı mi olması lazım illaki.. Yada whatsap kayıtlı olmayan bi numara?

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
Voxox hangi numarayı veriyorsa o numarayı kullanarak sms doğrulama yapılabiliyor bu yöntemle. Söylediğin şey imkansız çünkü , numara kullanımda ise aynı numarayı zaten alma ihtimali yok o numaraya gidecek onay mesajını doğal olarak göremicez. Bu yöntemle gerçekte olmayan yada geçici diyelim numara almış oluyoruz.

kskbitek

Üye
Ne gerek var bunca zahmete telegram yükleyin.Para istemez PC versiyonu var dosya paylaşımı yapıyor şifreleme özelliği var uğraşmayın zamanınıza yazık

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
Başüstüne paşam sen telegram yukle uğraşma bunlarla diyorsan hemen kaldırıyorum whatsapp ı ve yüklüyorum telegram ı. Tüm herkeste telegram yüklü ya.

• Beğen
Tepkiler: dragonmhmt

elixirgs1

Üye
Whatsapp kullanmak için kurdum ben bunu setting bölümünden bir turkcell numarası sallayıp üye olabilir miyim? Eğer oluyorsa salladığım numarayı kullanan kişiye benim tüm yazışmalarım gidecek mi?
İlla turkcell numarasıda değil arkadaşıma şaka yapamk için istiyorum. Sallamasyon bir numarayla nasıl whatsapp'a üye olabilirim.

yakamoz1319

yakamoz1319

Üye
    Konu Sahibi
Whatsapp kullanmak için kurdum ben bunu setting bölümünden bir turkcell numarası sallayıp üye olabilir miyim? Eğer oluyorsa salladığım numarayı kullanan kişiye benim tüm yazışmalarım gidecek mi?
İlla turkcell numarasıda değil arkadaşıma şaka yapamk için istiyorum. Sallamasyon bir numarayla nasıl whatsapp'a üye olabilirim.
Voxox un verdiği sabit +1 ile başlayan numara ile whatsapp I dogrulayabilirsin. Başka numara ile yapamazsın

elixirgs1

Üye
Çok sağ ol üstad. On numara konu olmuş.Deniyorum hemen.

firostr

firostr

Üye
:tşk:Tablete yaptım oldu eyw

muhammedtb26

muhammedtb26

Üye
Yararlı

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
adam araştırmış bulmuş faydalanalım diye yazmış. Hala saçma sapan yorumlar yapanlar var. Arkadaş hoşuna gitmezse yada bu yöntemi biliyorsan konuya niye yorum yazıp kendini uğraştırıp milletin moralini bozuyorsun. Bence güzel konu olmuş. Şuan ihtiyacım yok ama olursa diye arşive kaydettim. Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: firostr, yakamoz1319 ve echnaton
muhammedtb26

muhammedtb26

Üye
adam araştırmış bulmuş faydalanalım diye yazmış. Hala saçma sapan yorumlar yapanlar var. Arkadaş hoşuna gitmezse yada bu yöntemi biliyorsan konuya niye yorum yazıp kendini uğraştırıp milletin moralini bozuyorsun. Bence güzel konu olmuş. Şuan ihtiyacım yok ama olursa diye arşive kaydettim. Teşekkürler
En azından uğraşmış dostum [emoji1]

• Beğen
Tepkiler: firostr
omrfrksrdr

omrfrksrdr

Üye
kardeş bana yardımcı olurmusun

Üst Alt