cepten indirebileceğim yabancı diziler sitesi yardım

Sponsorlu Bağlantılar

om3re92

Üye
    Konu Sahibi
cepten indirebileceğim yabancı diziler sitesi yardım
cepten indirebileceğim yabancı diziler sitesi varmı aradım ama bulamadım :/

eyetkin

eyetkin

Üye
Slm opera WEP tarayıcısı ile istedigin siteden istegi flim mi indir bilirsin video aç üstüne basılı tut indir yazısı çıkıyor ben hep öyle indiriyor. .

om3re92

Üye
    Konu Sahibi
Slm opera WEP tarayıcısı ile istedigin siteden istegi flim mi indir bilirsin video aç üstüne basılı tut indir yazısı çıkıyor ben hep öyle indiriyor. .
opera mini web tarayıcısı var bende fakat dediğini yaptım olmuyor görüntü aç resmi kaydet metni seç seçenekleri var birde benim telefon nokia 603 internetten online film izleyemiyorum mp4 veya 3gp formatıyla indirebiliyorum ama dizi yok film var

NFKeskin

NFKeskin

Üye
cepten indirebileceğim yabancı diziler sitesi varmı aradım ama bulamadım :/
hocam ben MediaClip kullanıyorum internetten, youtube'den video indirmek için. Senin de işine yarayabilir.

***Ben dizi indirmek için program arıyorsun zannettim sanırım dizi izlemek için demişin kusura bakma, o konuda bilgim yok

Son düzenleme:

om3re92

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben MediaClip kullanıyorum internetten, youtube'den video indirmek için. Senin de işine yarayabilir.

***Ben dizi indirmek için program arıyorsun zannettim sanırım dizi izlemek için demişin kusura bakma, o konuda bilgim yok
indirmek veya izlemek farketmez türkçe altyazı şeklinde inerse yabancı diziler 10 numara olurdu :)

NFKeskin

NFKeskin

Üye
:rica:

Üst Alt