Android Cihazlarda İnternet Sitesi Engelleme


Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Android işletim sistemi şuanda dünya üzerinde bir milyardan fazla kişi tarafından kullanılıyor. Google Play Store mağazası sahip olduğu yüz binlerce uygulama ile bütün kullanıcıların ihtiyacına yanıt vermeye çalışıyor. Aklınıza gelebilecek bir çok işlem için geliştirilen ufak veya büyük boyutlu uygulamaları kullanarak isteklerinize karşılık bulabiliyorsunuz.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Eğer telefonunuz üzerinden internet sitesi engelleme işlemi yapmak istiyorsanız bunun içinde farklı uygulamaların yer aldığını söyleyebiliriz. Android cihazlarda internet sitesi engelleme işlemi için tıklayarak indirebileceğini Block Site uygulaması ile sizde görmek istemediğiniz veya cihazı başkaları eline aldığı zaman onların girmesini istemediğiniz siteler varsa bu uygulama ile engelleyebilirsiniz.

Uygulamayı açtıktan sonra sağ alt kısımda yer alan + butonuna basarak engellemek istediğiniz internet sitesini seçebilir ve sitenin url adresini yazarak listeye ekleyebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: bveo1990, Mesut Aktaş, rear2011 ve 1 kişi daha
rear2011

rear2011

Üye
Teşekkürler.
 
  • Beğen
Tepkiler: Buğra
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Yüz milyonlarca uygulama değil.Yüz binlerce uygulama.
Android ve ios'un uygulama mağazası toplamı bile o kadar değil.Toplam 6 milyon kadar.
Yanlışı düzeltelim lütfen.
 
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt