CepteMSN / indir / download /

Sponsorlu Bağlantılar

g_s1992

g_s1992

Üye
teşekkürler

ahmetkaya34

tşk

Da®kness

Da®kness

Üye
Bu iki kontor muhabbeti sakıncalı duruyo. Programda nokia nin kendi yazdığı bir program mi oda meçhul. Gönderilen mesajda telefonun imei bilgilerini falan kopyalayıp bir yerlere gönderiyor olmasın. 1hafta sonra bir bakmışız telekominikasyon kurumu telefonu kopya diye kapatmış. Gönderilen mesaj içeriği nedir?

chakır66

chakır66

Üye
teşekkürler ama kanka msn ye değişmem

hotbord_34

Üye
evet kanka süper 6600 kullanıyorum bende

gokhan148

gokhan148

Üye
güzell de kac kontör ki?

the_bones

the_bones

Üye
Arkadaşlar kantör gidiyor diye yanmayın elbette kontör gidecek cepten internete bağlanıyorsunuz, ilk yüklediğinizde program üreticisine 1 sms gönderiyor bunun ücreti sizden kesiliyor, bağlanırken mutlaka kontör gidecek sanırım 2 kontör, fakat msn açık olurda hiç konuşmazsanır 2-3 saatte 1 kontör gider 1 kontörün sebebide online kişi listesindeki güncellemelerden olacağını zannediyorum... Sakın endişelenmeyin program güvenli isteyen arkadaşlar resmi web sitesini ziyaret edebilir, web adresin, vermiyorum çünkü forumun kurallarını okumadım yasak olabilir çünkü site kendi içindede sorun yaşayanlar için veya tartışmak için forum bulunduruyor... Bende waptan indirim kendi bulduğum bir hile bilgisayarıma taşıdığım symbian için uyumlu ceptemsn programını sizlerle paylaşıyorum...

mf185

Üye
ya kardeşler 63 00 için msn yokmu

ddff0356

Üye
çalışmıo

Eaglen

Üye
klsk okokok kookok

maxibrk

maxibrk

Üye