Cepnet Rezaleti !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

slothes25

Üye
    Konu Sahibi
Cepnet Rezaleti !!!
Arkadaşlar Bundan 2 gün önce cepnet hakkım vardı 8 tl lik sınırsız olanlardan 21 nisanda bitmesi gerekiyordu ben 20 nisanda yeni internet hakkı yapmak için iptal etmiştimbana bir msj geldi 20 nisan saat 00.00 dan sonra iptal olacaktır diye ileti aldım saat 00.10 da yeni internet paketi yaptım bakiyemde 10 tl vardı 8 tl sini aldı ve talebim onaylanınca opera miniye bağlandım sonra çıktım ve 8 tlden arta kalan o 2 tl de vodafon aldı elimden ve şu an cepnet üyeliğim aktif durumda gözüküyor ama opera mini ebudy v.s gibi programlara bağlandığımda köntör yiyor müşteri hizmetlerini aradım ve bana inceleme başlattılar 2 gündür onların keyfini bekliyorum ne yapmalıyım ???

Özet:Bir daha Vodafone Mu Asla !!!

AlpReis

AlpReis

Üye
Bense çıktığı günden beri kullanmaktayım canavar gibi hiç sorun yaşamadım.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Bendede İyi Sorun Yok...

ssercan

Üye
Opera veya diğer uygulamalarda bir b..kluk var sürekli yiyor kontor.Mesela 0 facebooka opera üzerinden bağlan köntörün yine gider.Bu hattan değil uygulamadan.

slothes25

Üye
    Konu Sahibi
Opera veya diğer uygulamalarda bir b..kluk var sürekli yiyor kontor.Mesela 0 facebooka opera üzerinden bağlan köntörün yine gider.Bu hattan değil uygulamadan.

ama kardeşim ben her ay düzenli olarak cepnet yapıyorm ve bu sorunum hala hallolmadı ve vodafon ana bayideki adamın boğazını sıktım delirdim sinirden :off: :off:

ssercan

Üye
Kardeşim normal operatörden bağlan vodofone napsın opera gibi tarayıcılar arada sırada kesiyor böyle kontorleri bende de oluyor

dj eşref

Üye
kardes eger msn ye baglanmak ıstıyorsan tabıı ucretsız VODAFONE LIVE ye gır ordan yuklersın eger yukleyemezsen mesajlara gır MSN yaz 7048 e yolla bırde facebook var ucretsız 1.secenek=0.facebook.com yaz nereyemı menu/ınternet/web/seceneklerden yenı yer ımı/baslıga=facebook/http olan yerede 0.facebook.com yada zero.facebook.com yaz bende aylık net kullanıyorum hıc TL lem dusmuyor 1 de sana tavsıyem bolt browser kur telefona facedekı tum ozellıklerı yaparsın o programla vıdeo ve resımlere bakabılırsın tabıkı 1 de youtubeyede bakabılırsın yanı anlatmak ıstedıgım ben herseyı yapıyorum telden ama hıc TL gıtmıyor

fnldstntn

Üye
arkadaşım senin cepneti her ay aktifleştirmen gerekmiyor sen iptal etmediğin sürece her ay otomatik olarak yenileniyor ...tabi yeterli kontörün varsa...(8 tl)

ali.44

ali.44

Üye
benim başıma 2 sefer geldi vodafonun internet sitesinden mail attım en fazla bir gün sonra özür dileyerek geri verdiler

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Ben de kullanıyorum hiç sorun yaşamadım.

1oyun

1oyun

Üye
benimde internet paketim olmadığı halde 0.facebook.com'a girdiğimde arada kontür gidiyordu fakat onlara den giriş yapıp mesaj attım beni arayarak (3-4 gün) kontürlerimi iade edip özür dilediler. VODAFONDA HAKSIZLIK OLMAZ :)

lgkg300

lgkg300

Üye
Arkadaşlar Bundan 2 gün önce cepnet hakkım vardı 8 tl lik sınırsız olanlardan 21 nisanda bitmesi gerekiyordu ben 20 nisanda yeni internet hakkı yapmak için iptal etmiştimbana bir msj geldi 20 nisan saat 00.00 dan sonra iptal olacaktır diye ileti aldım saat 00.10 da yeni internet paketi yaptım bakiyemde 10 tl vardı 8 tl sini aldı ve talebim onaylanınca opera miniye bağlandım sonra çıktım ve 8 tlden arta kalan o 2 tl de vodafon aldı elimden ve şu an cepnet üyeliğim aktif durumda gözüküyor ama opera mini ebudy v.s gibi programlara bağlandığımda köntör yiyor müşteri hizmetlerini aradım ve bana inceleme başlattılar 2 gündür onların keyfini bekliyorum ne yapmalıyım ???

Dostum bu kadar yaygara koparma ortada bir haksızlık var illa ki vodafone bunu telafi eder sabr et! olmadıysa savcılığa kadar gidersin. arada bir böyle teknik sorunlar olur.:ehe

• Beğen
Tepkiler: phasan

uysal07

Üye
arkadaşım ben vodafone cep merkezi sahibiyim. sana onay mesajı gelmeden sen hemen girdiğin için kesilmiş. sana aylık cepnet kullanmınız başlamıştır diye mesaj geldikten sonra başlaman gerekiyordu sorun burda senin anlıyacağın...

brichardi2

Üye
bende kullandım internet paketi bittikten sonra wap25 aboneliği başladı dedi 10 tl gitti

phasan

phasan

Üye
ben hiç sorun yaşamadan kullanıyorum hem cepte hemde bilgisayarda

fatih_347

Kapalı Hesap
kardeş ben internete vodofone live deil vodofone internetden bağlanıyorum nimbuzada e buddy e de giriyorum problem olmayo

seyfo77

seyfo77

Üye
şunu ogrenen kadar bnde rezalet dıyodum:naughty: ama "HSDPA" ile bağlanan yerlerde ınternet normal hıznda..... ama buraya dikkat.. "EDGE" ile bağlana yerde tam rezalett :angry: yani vodafone kimi yerde süper kimi yerde tam sövmelik:bigstar:

ali.oren

ali.oren

Üye

Kardes 0,facebook a mi giriyorsun ben anlamadim? Zaten internetin beles normal face e girmen lazim. Bence karalama kampanyasi yapiyosun. Ben su an operayla giriyorum. 150, 200mb lik dosyalar indiriyorum hic kontorum gitmiyo! Bu ya istisnai bi durumdur, yada sen uyduruyorsun kardes!

feelmypower

Üye
kardeşim açlık yapmayıp 19 nisanda iptal etseydin bunların hiçbiri başına gelmezdi. burada senin hatan var çünkü vodafone olmasa bile turkcell veya avea da saat 00.00 da iptal eder. bunlar belirli saatlerdir çünkü...

phasan

phasan

Üye
Bende hiç sorun yok

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt