Faturasız Cepnet kullandığım hatta TTNET'den gelen mesaj

Sponsorlu Bağlantılar

hub

Üye
    Konu Sahibi
Cepnet kullandığım hatta TTNET'den gelen mesaj
Merhabalar, yıllardır Vodafone Cepnet kullanıcısıyım. Üniversite son senemdeyim şu an ve 4 yıldır tatillerde eve geldiğim için pek internet bağlatma taraftarı olmadım. Bu nedenle hep cepnet kullandım. Fakat bu geldiğimde Cepnet hızım 1mbit e ulaşmıştı. Nasıl olsa faturasız hat diye pek takmadım ve elimden geldiğince dizi, film indirerek devam ettim. Daha önceleri saatlerce 70 mb dosyayı indirmeye uğraşırken, şu an 1 gblık dosyayı kısa bir sürede indirebilmekteyim.

Sorunum şöyle ki, 25.01.2014 tarihinde hattıma bir mesaj geldi, TTNET tarafından. Üzerime herhangi bir TTNET sözleşmesi olmadığı için saçma geldi, fakat yine de göz önünde bulundurmak istiyorum. Gelen mesajı aynen yazıyorum. Bir bilgisi olan varsa, yardım edebilirse sevinirim. Müşteri hizmetlerini aradım fakat bu sorunun neyden kaynaklandığını bilmiyorlar. Acaba ben TTNET için de bir meblağ ödeyecek miyim merak ediyorum.

xxxxxxxx  Nolu İnternet Paketinizin Ocak Ayı Kota Kullanımı %80'e ulaşmıştır. Son 15 Saatlik kullanım hariçtir. Kota Aşım ücreti 0,012451 TL/MB'dir.

asdf4236

asdf4236

Üye
yanlışlık olmuştur bana da elalemin vodafone faturası geliyor arıyorum müşteri hizmetlerini ama nafile. senin üstüne hat yoksa ve abone numarasından adın çıkmıyorsa salla :):alkis

Malamadrı

Malamadrı

Üye
Be de bunun gibi bir konu actim cepnetim acayip hizlandi hic bir sey anlamadım

ladrex84

ladrex84

Üye
Yilbasindan itibaren devletin cikardigi yeni yasa ile adil kullanim kotasi adi altinda hiz dusum kotalari yukseltilmistir. Tlfdaki netler o yuzden hizlandi

Üst Alt