Cepnet Hızlandı :))))))

 • 2 Mayıs 2011
 • 11480 Okunma
 • 27 Cevap

 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  vodafone günlük cepnette bu aralar bi hızlanma var acaba bir iç hatamı yoksa bile bilemi yapılan birşey :D cepnetle çok kısa sürede 500 mblık dosya indirdim hep böle gitsin :D :ehe
   


  Yazan: PrınceOfPersia
 2. kotan dolmayana kadar zaten hızın pc gibidir ama kota dolunca yavaşlar ben denedim biliyorum çünkü kota dolmadan bilgisayarla yarışırdım :)
   
 3. senin dediğin ilk 5mb heralde ama ben bütün gün böle giriyorum :ehe
   
 4. BeNDe Nie Bi Hızlanma Yok Ya Neyse Yarın Aylık Paket Bitio Bi De Günlük Yapıyım Da Deneyim... :)
   
 5. valla bende var abimdede vardı :D
   
 6. günlük paket 5mb lik kotalı 5mb ladar hızlı hatta 7.2mbps hızda ama vodafone dediği gibi hız sonra düşüyor belki bir hata olmuş olabilr
   
 7. bende böyle düşündüm ama basit bi hata hemen çözmeleri lazım inş çözemezler :D :ehe
   
 8. hatadır ama umarım inşallah hemen düzelmez :D:D
   
 9. Bence bir reklam taktiği, bu sayede insanlara reklamlarını yaptırıyorlar 1hafta yada bir ay sürer diye düşünüyorum..
   
 10. sanmıyorum eğer öle bişi olsaydı reklamlarda basbas bağrırlardı ayrıca hızı bitsede benim için farketmes int. olmadığı için düşüncem hiç yoktan iyidir :D :)
   
 11. bende internet yavaş
   
 12. Valla Bendede Yavaş...
   
 13. arkadaşlar bence hata var çünkü bendede bir aralar oldu ama sonra yine eski durumuna dönüyor
   
 14. bende bu bitti abimde devam edio hala :D birde bu vodafoneda bedava girilen proxy siteleri vardı ebuddy.concealme.com vb. bunlar biraz sorunlu gezintide sorunsuz bildiğiniz proxy sitesi varmı ben bi tane buldum ama bi süre sonra server overloaded dio bide indirme sınırı var site= ebuddy.com.kproxy.com böyle bildiğiniz siteler varsa yazabilirmisiniz :)

  ----------Eklendi @ 22:19:45 ---------- Yazıldı @ 22:15:47 ----------

  bu sanırım bazen rastlanabilen bişi ama kalıcı olsa süper olur bütün maxicepin vodafona internet hızlandırma mesajı yolladığını düşünün :D:kıskıs:
   
 15. Benim telefonumda vodafone internet ayarları yok, bende turkcell internet ayarlarıyla cepnet kullanıyordum, bu durumda adil kullanım hakkım bittiğinde hızım düşmüyordu aynen kullanmaya devam ediyordum..bir gün paketimin bittiğinin farkında olmadan internete girdim torrent açıktı ben farkedene kadar vodafone hattımdan 42tl düştü( kontorum bittiğinde farkettim) hemen müşteri hizmetlerini aradım bu ne rezalet 7tl lik kullanım sonrasında bana günkük sınırsız internet paketi tanımlamanız gerekirdi, neden 42tl düştünüz dedim.. şikayetimi kayda aldılar internet kullanımımı incelediler ve paramı geri iade ettiler, ama adamlar uyandı artık turkcell ayarlarıyla girsem de hızım adil kullanım sınırına takılıyor..
   
 16. 3Gnin çekişiyle alakalı bu durumlar. 3g eksiksiz çeken bir noktadan bağlanın daha sonrasında 1 çeken bir alandan bağlanın aradaki fark inanılmaz. Vodafone'nin haftalık vodemnet paketi 12 liraya inmiş arkadaşlar. 1 hafta boyunca sınırsız internet adil kullanım hakkı ise 1 gb. 1gb sonrası 128kb hıza iniyor, bana çok uygun geldi. Aylık 48 liraya sınırsız internet sahibi olabiliyoruz :hmmm
   
 17. Normal Hatta Kullanabilir Miyiz Bu VodemNet Paketlerini ???
   
 18. Tabiki ceptende girebilirsin nete. Sadece internet paketi bu nerden girersen gir farketmez. Ben bluetooth ile cebi bağladım pcye şuan haftalık vodemnetle giriyorum nete. TTnet sömürgesi değilim, sizde boyun eğmeyin onlara.
   
 19. Bencede bas bas bağırırlardı .d
   
 20. ebuddy.com.kproxy.com bundan hariç 0.facebook.com.fishproxy.com war ama dikkat edin kont6runüz olmadıgı zaman girin indirme hızı 56 kbs
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/01/2019 - 11:10