Cepnet Hızlandı :))))))

Sponsorlu Bağlantılar

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
    Konu Sahibi
Cepnet Hızlandı :))))))

vodafone günlük cepnette bu aralar bi hızlanma var acaba bir iç hatamı yoksa bile bilemi yapılan birşey :D cepnetle çok kısa sürede 500 mblık dosya indirdim hep böle gitsin :D :ehe

zaza

zaza

Üye
kotan dolmayana kadar zaten hızın pc gibidir ama kota dolunca yavaşlar ben denedim biliyorum çünkü kota dolmadan bilgisayarla yarışırdım :)

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
    Konu Sahibi
senin dediğin ilk 5mb heralde ama ben bütün gün böle giriyorum :ehe

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
BeNDe Nie Bi Hızlanma Yok Ya Neyse Yarın Aylık Paket Bitio Bi De Günlük Yapıyım Da Deneyim... :)

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
    Konu Sahibi
valla bende var abimdede vardı :D

Uruloki

Uruloki

Üye
günlük paket 5mb lik kotalı 5mb ladar hızlı hatta 7.2mbps hızda ama vodafone dediği gibi hız sonra düşüyor belki bir hata olmuş olabilr

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
    Konu Sahibi
bende böyle düşündüm ama basit bi hata hemen çözmeleri lazım inş çözemezler :D :ehe

vic353

vic353

Üye
hatadır ama umarım inşallah hemen düzelmez :D:D

IdontKnoW

Üye
Bence bir reklam taktiği, bu sayede insanlara reklamlarını yaptırıyorlar 1hafta yada bir ay sürer diye düşünüyorum..

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
    Konu Sahibi
sanmıyorum eğer öle bişi olsaydı reklamlarda basbas bağrırlardı ayrıca hızı bitsede benim için farketmes int. olmadığı için düşüncem hiç yoktan iyidir :D :)

phasan

phasan

Üye
bende internet yavaş

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Valla Bendede Yavaş...

boyabatlı

boyabatlı

Üye
arkadaşlar bence hata var çünkü bendede bir aralar oldu ama sonra yine eski durumuna dönüyor

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
    Konu Sahibi
bende bu bitti abimde devam edio hala :D birde bu vodafoneda bedava girilen proxy siteleri vardı ebuddy.concealme.com vb. bunlar biraz sorunlu gezintide sorunsuz bildiğiniz proxy sitesi varmı ben bi tane buldum ama bi süre sonra server overloaded dio bide indirme sınırı var site= ebuddy.com.kproxy.com böyle bildiğiniz siteler varsa yazabilirmisiniz :)

----------Eklendi @ 22:19:45 ---------- Yazıldı @ 22:15:47 ----------

bu sanırım bazen rastlanabilen bişi ama kalıcı olsa süper olur bütün maxicepin vodafona internet hızlandırma mesajı yolladığını düşünün :D:kıskıs:

IdontKnoW

Üye
Benim telefonumda vodafone internet ayarları yok, bende turkcell internet ayarlarıyla cepnet kullanıyordum, bu durumda adil kullanım hakkım bittiğinde hızım düşmüyordu aynen kullanmaya devam ediyordum..bir gün paketimin bittiğinin farkında olmadan internete girdim torrent açıktı ben farkedene kadar vodafone hattımdan 42tl düştü( kontorum bittiğinde farkettim) hemen müşteri hizmetlerini aradım bu ne rezalet 7tl lik kullanım sonrasında bana günkük sınırsız internet paketi tanımlamanız gerekirdi, neden 42tl düştünüz dedim.. şikayetimi kayda aldılar internet kullanımımı incelediler ve paramı geri iade ettiler, ama adamlar uyandı artık turkcell ayarlarıyla girsem de hızım adil kullanım sınırına takılıyor..

EroL

EroL

Emekli Yönetici
3Gnin çekişiyle alakalı bu durumlar. 3g eksiksiz çeken bir noktadan bağlanın daha sonrasında 1 çeken bir alandan bağlanın aradaki fark inanılmaz. Vodafone'nin haftalık vodemnet paketi 12 liraya inmiş arkadaşlar. 1 hafta boyunca sınırsız internet adil kullanım hakkı ise 1 gb. 1gb sonrası 128kb hıza iniyor, bana çok uygun geldi. Aylık 48 liraya sınırsız internet sahibi olabiliyoruz :hmmm

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
3Gnin çekişiyle alakalı bu durumlar. 3g eksiksiz çeken bir noktadan bağlanın daha sonrasında 1 çeken bir alandan bağlanın aradaki fark inanılmaz. Vodafone'nin haftalık vodemnet paketi 12 liraya inmiş arkadaşlar. 1 hafta boyunca sınırsız internet adil kullanım hakkı ise 1 gb. 1gb sonrası 128kb hıza iniyor, bana çok uygun geldi. Aylık 48 liraya sınırsız internet sahibi olabiliyoruz :hmmm

Normal Hatta Kullanabilir Miyiz Bu VodemNet Paketlerini ???

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Tabiki ceptende girebilirsin nete. Sadece internet paketi bu nerden girersen gir farketmez. Ben bluetooth ile cebi bağladım pcye şuan haftalık vodemnetle giriyorum nete. TTnet sömürgesi değilim, sizde boyun eğmeyin onlara.

OğuzcanAbi

Üye

hsn__12

Üye
bende bu bitti abimde devam edio hala :D birde bu vodafoneda bedava girilen proxy siteleri vardı ebuddy.concealme.com vb. bunlar biraz sorunlu gezintide sorunsuz bildiğiniz proxy sitesi varmı ben bi tane buldum ama bi süre sonra server overloaded dio bide indirme sınırı var site= ebuddy.com.kproxy.com böyle bildiğiniz siteler varsa yazabilirmisiniz :)

----------Eklendi @ 22:19:45 ---------- Yazıldı @ 22:15:47 ----------

bu sanırım bazen rastlanabilen bişi ama kalıcı olsa süper olur bütün maxicepin vodafona internet hızlandırma mesajı yolladığını düşünün :D:kıskıs:

ebuddy.com.kproxy.com bundan hariç 0.facebook.com.fishproxy.com war ama dikkat edin kont6runüz olmadıgı zaman girin indirme hızı 56 kbs

Üst Alt