[cepiperez] Whatsup

Sponsorlu Bağlantılar

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
şu linkten kod alabilirsiniz:

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Arkadaşlar herkese merhaba. Uygulamayı yükledim ancak gönderdiğim mesaj karşı tarafa iletilmiyor sizce sorun ne olabilir?
ya bağlantında bir sorun var demektir veya cihazı yeniden başlat öyle dene whatsup arada takılıyor bende çünkü belki sende de olmuştur.

resul12901253

resul12901253

Üye
baglantiyi kes dedim tekrar baglanamiyorum bi yardim edermisiniz.

frankendream

Üye
ya peki özellikleri açıklayan anlayan olmadı mı ? mesela ben uyku modu olayını anlayamadım. ne işe yarar nasıl durumlarda kullanılır falan. ayrıca çevrimdışı takılma ve dinlediğim müziği gösterme özelliği de msn günlerimi aratmadı. hatta o kadar çok özellik var ki 1 aydır kullanıyorum daha yeni kayıtlı kullanıcıların eski profil resimlerini görebilme özelliğini falan keşfettim.

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
Ben eski uygulamaya geri döndüm valla, bu yeni uygulamadan attığım mesajlar karşı tarafa iletilmiyor fakat eski uygulama üzerinden mesajlarım iletiliyor.

resul12901253

resul12901253

Üye
Ben eski uygulamaya geri döndüm valla, bu yeni uygulamadan attığım mesajlar karşı tarafa iletilmiyor fakat eski uygulama üzerinden mesajlarım iletiliyor.
yoo iletiliyo gayet güzel sadece wifi üzerinden bağlanınca sıkıntı oluyo şebekeden baglanınca gayet güzel gidiyo

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
ya peki özellikleri açıklayan anlayan olmadı mı ? mesela ben uyku modu olayını anlayamadım. ne işe yarar nasıl durumlarda kullanılır falan. ayrıca çevrimdışı takılma ve dinlediğim müziği gösterme özelliği de msn günlerimi aratmadı. hatta o kadar çok özellik var ki 1 aydır kullanıyorum daha yeni kayıtlı kullanıcıların eski profil resimlerini görebilme özelliğini falan keşfettim.
uyku modunu etkinleştirirseniz bağlantı yalnızca yarım saatte bir güncellenir yani yarım saatte bir çevrimiçi görünür ve bildirim alırsınız.
o özellikler whatsapp'ta bulunmaz wazapp'ta da yoktur hatta.
profil resimlerinin üzerine basılı tutarsanız resimleri büyütüp bakabilirsiniz.
bildirimlerde diğer kullanıcıların profillerinde yaptığı değişiklikleri görebilirsiniz.
whatsup en iyisi diye boşuna söylemiyorum. açık ara en iyi whatsapp uygulaması.

Son düzenleme:

frankendream

Üye
kesinlikle. arkadaşlarımı hayran bırakıyor özellikle :D

mustimcimbom

Üye
arkadaslar bende baglanti kesilince whatsupi yeniden baslatmadan tekrar baglanmiyo sizde de ayni sorun var mi acaba? tek sorun o gibi gordum suan. wazapp baglaniyo ama. o sorun da olmasa whatsup cok daha iyi

resul12901253

resul12901253

Üye
arkadaslar bende baglanti kesilince whatsupi yeniden baslatmadan tekrar baglanmiyo sizde de ayni sorun var mi acaba? tek sorun o gibi gordum suan. wazapp baglaniyo ama. o sorun da olmasa whatsup cok daha iyi
o sorun bendede oluyo baglantı gidince tekrar baglanmıyo cıkıp yeniden girmen gerekıyo yada telefon nete baglı degılken programı acıncada baglanmıyo önce nete baglanıp sonra programı acıyorum oluyo

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
bağlantıyla ilgili sorunlar malesef şu an için kalıcı olacak. geliştirici telefonunu ve bilgisayarını çaldırdığı için düzeltme yapılamıyor.

MertcaN9

MertcaN9

Üye
geçmiş olsun whatsupp bu hali ile son derece stabil ve kullanıma uygun umarım yakın zamanda geliştirici sahalara döner N9 a böyle kaliteli uygulamalar lazım zaten kısıtlı zaten yakında Iphone 5s maceram başlayacak günlerimiz sayılı tek beklediğim şey kararlı bir sailfish :D

frankendream

Üye
o kadar övdükten sonra whatsup rehberimde kişilerim gözükmemeye başladı. sildim yükledim kapadım açtım her türlü şeyi yaptım ama bir türlü geri getiremedim aynı sorunu yaşayan ya da buna tam bi çözümü olan var mıdır buraya sorayım dedim. sadece sohbetlerde en son konuştuğum kişilerle konuşabiliyorum ya da bana mesaj atan insanlarla. rehberime erişim sağlayamıyorum :(
edit: ayrıca rehberi eşitlemeye kalktığımda eşitleme hatası diyor

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
Son sürümü mü kullanıyordunuz?

frankendream

Üye
dosya ismi whatsup_0.3.4_armel.deb
hakkında kısmında da versiyon 0.3.4 yazıyor

pRime.

pRime.

Üye
    Konu Sahibi
3.4b sürümünü kurabilir misin?
şu linkten indirebilirsin:
o da olmazsa 3.3 sürümüne dön. ben şu anda onu sorunsuz olarak kullanıyorum.

frankendream

Üye
ikisinde de aynı şekilde eşitleme hatası veriyor. sanırım whatsup ı tamamen kaldırmam gerek. bunu nasıl yapacağımı söyleyebilir misiniz ?

cesugur

Üye
Ayarlar>Uygulamalar>UygulamalarıYönet___ordan kaldırmak istediğin programı seç ve kaldır.

frankendream

Üye
hayır yani tamamen silmek istiyorum. mesela geri yüklediğimde hiç ayarı olmasın ilk kez yüklüyormuşum gibi. onu nereden yapabilirin ?

devel-su

Üye
home/user klasöründeki wazapp, whatsup klasörlerini silmen gerekecek, dosya yöneticisi programlarından biriyle yapabilirsin. Bu arada home/user/MyDocs'da da olabilir o klasörler tam hatırlayamadım şimdi.

Üst Alt