[cepiperez] Whatsup

• 11 Ekim 2013
  • 6714 Okunma
  • 77 Cevap

1. Wazapp'ın yerini alacak yeni Whatsapp istemcisidir.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Geliştirici yeni bir bilgisayar alana kadar tek ve son güncel sürüm bu olacak. Merak ettiğiniz özellikleri sorarsanız açıklayabbilirim. Baya bir özelliği var uygulamanın görüleceği üzere.

mesaj alamayanlar şu siteyi ziyaret etsin: CODeRUS Palace

Yazan: pRime.

[cepiperez] Whatsup İndir

Son düzenleme: 6 Kasım 2013
    exrem80, cilleci, myusdat42 ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. 0.3.4b çıktı hocam güncelle istersen ve benden de tavsiye hayatım boyunca symbian dahil kullandığım en mükemmel whatsapp işlemcisi harika fonksiyonlar var resimler ne ki mutlaka denemelisiniz... wazzapı ezer geçer wazzap hesabı olanlar bunu indirdiğinde açtığında o telefon yazma kısmında ünlemli bir uyarı var wazzap hesabını içe aktar yazıyor ona basın sonra mis gibi kullanın paylaşım için çok teşekkürler abi

3. 3.4b sürümü sorunludur. Bazı ayarlar kaydedilmiyor ve eski haline dönüyor. Ben proje başlangıcından beri kullanıyorum pek çok hatanın ayıklanmasına ve özelliğin eklenmesine (fikir olarak) katkıda bulundum, şu anda 3.4 son stabil sürümdür. Eğer geliştirici projeye yeniden başlayacak gücü kendinde bulabilirse daha iyi sürümlerle konu güncellenecektir.
    güle güle kullanın.

4. ben henüz sorun yaşamadım 0.3.4b de üstadım bu arada teşekkürler bu güzel projede emeklerinizden dolayı

5. ustadim 2014 ten sonrasi icin yenilenirmi acep

6. Evet yenilenir.

7. oh be super baska telefon begenemiyorum da ustadim

8. Anlıyorum, şu anki sürüm de uzun süre işini görür. wazapptan daha stabil olması bile yeterli.

9. evet cok iyi
    ---
    ya ustadim su windows tan skype i biri portlasa yada tango olsa super olur ha bide line eklense super olucak

10. skype var zaten çok da stabil amerikadan dayım ile görüştüm hiç sorun yaşamadım tek sorun görüntülü konuşmanın olmaması

11. iste bende onu diyorum skype var ama n9
    skype da goruntulu gorusme yok

12. Bence bu wazapptan daha iyi olmuş

13. wazapp hazırda çalışıyorsa tüm database'i ordan taşıyabiliyorsunuz. aktivasyonsuz olarak kullanabiliyorsunuz. hatta öyle ki bende hem wazapp hem de whatsup yüklü ve ikisi de çalışıyor.

14. ben bu tarz programları fazla kullanmıyorum da test amaçlı bakıyorum. ikisi aynı anda çalışıyorsa iyi bişey bu.

15. wazapp olmadan da çalışıyomu whatsup.bende ikiside var aynı anda çalışıyo hata vermeye başladı resim göndermiyo

16. çalışıyor. ikisini aynı anda açarsanız bazı sorunlar ile karşılaşmanız normal. birini tam kapatmadan diğerini açmayın. eğer tam kapatamayı bilmiyorsanız birini çalıştırdığınızda diğerini hiç açmayın.

17. arkadaşım ikisini aynı anda çalıştırmandaki amaç nedir?
    böyle bir şeyi başka bir sistemde yapmaya kalksan bir daha whatsapp kullanamazsın. sadece whatsup'u kullan, wazapp olmadan da kayıt yptırabilirsin halihazırda kaydolmadıysan.

18. iyi madem whatzapp i siliyorum.çünkü o varken yüklemiştim bi baglantısı yok demekkı

19. Arkadaşlar herkese merhaba. Uygulamayı yükledim ancak gönderdiğim mesaj karşı tarafa iletilmiyor sizce sorun ne olabilir?

Yüklüyor...
16/11/2018 - 01:46