Cep Telefonunu Wireless Modem Olarak Kullan Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
Cep Telefonunu Wireless Modem Olarak Kullan Türkçe
İlk Önce 3g Aboneliğiniz Olmalıdır Aboneliğiniz Varsa Programı Kurun
Pro Açıldıktan Sonra Turkcell Avea Vodofone Hattınızdan İnternet Bağlantısını Şeçin
Tamamdır Kendi Wlan Bağlantınızda Joikusoft İle Baglandı Diye Görükür Şimdi Programı Stop Yapın Ve Ayarları Yapın Mesela Şifre Koyma Wlan İsmi Değiştirme Şifre Bit Uzunlugu 64 Veya Daha Kuvvetli Bir Şifreleme Tekniği Seçin Sonra Tekrar Başlatın Uygulamayı Kurduktan Sonra Eğer Açılmassa Telefonu Tekrar Başlatın Tamamdır Laptop Gibi Cihazlarda Pek Uzaktan Bağlanmaz Yakın Tutun Ve 3g Modemi Çöpe Yollayın:yuru

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: rakipsiz19, DjTurkisH, dogu73 ve 53 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi

bu sürüm bi alt sürümü ama türkçe

futbol123

futbol123

Üye
sağolasın:oke:

stu_shepard

Üye
güzel anlatım ve işe yarar bilgi için BRAVOOO

antalyayavu

antalyayavu

Üye
evet guzel programmis tesekur

TECHNOLOG

TECHNOLOG

Üye
peki bunu usb üzerinden çalıştıramaz mıyız

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
hayır ama nokıanın ovi store programında usb veya bluttoh la ovi store pc suite baglan one tauch accss programıyla ayarları yaptıktan sonra baglanabılırsın

usulsuzcocuk

Üye
bende hata verdı actım kapattım 3 kere en sonunda oldu sagol

cakabey52

cakabey52

Üye
Güzel ve işe yarar bir uygulama, cep telefonunun internetini kullanan herkese tavsiye ederim ve everest11 arkadaşımıza teşekkür ederim.

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın

fharuk

Üye
allah razı olsun...ben susuyorum diyecek bişey bulamıyorum bu program karşısında..Ellerine sağlık kardeşim.

Εthnic

Εthnic

Üye
gercekten yararli bir program..
tesekkurler...

muco5561

Üye
çok saol

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim yardımım dokunduysa

Feyzalstyle

Feyzalstyle

Üye
Ya Arkadaşlar Bu Zaten N97 nin Vermiş Olduğıı Bi Avantaj Ama Nedense Deneme Süresi Yani Orjinalinde Var Bu Pro Ama Ücretli Anlayamadım Ayrıca Bluetooth Olan Bir Cep Telefonunuda Modem Olarak Kullana Biliyorsun Usb Dende Oyle Ne Gereği Varki Bunlara Şimdi Laptoplardarın Hepsindede Bluetooth Var Neticesinde :D

Chatlack007

Chatlack007

Üye
Saol güzel birşey

everest11

everest11

Üye
    Konu Sahibi
cep telefonun neden cebindeyken usb baglayıp kırlılık yapıp ıkıde bır kablodan cıkıp rahatsız edsınkı gayer ıyı bı uygulama

tangocashveben

Üye
denedim calıyor guze lbıse wllh

Üst Alt