Cep telefonunu hızlandırmak çok basit !

Sponsorlu Bağlantılar

tanra

Üye
    Konu Sahibi
Cep telefonunu hızlandırmak çok basit !
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: umutunlu ve flunight

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
bu gereksiz ve hiçbir işe yaramayan bilgi için teşekkürler

tanra

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun akışını değiştiren bu ayarlama gerekli de, size gerekli değilmiş.
Bu ayar telefondaki akışı hızlandırır, dolayısıyla da bazı programları, telefon çeviriciyi. mesajı şunu bunu açmanız hızlanır. Oradaki ayarlar bunun için var zaten.
Daha gerekli bilgiler edinmeniz dileğiyle iyi günler dilerim :) :)

• Beğen
Tepkiler: umutunlu
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Animasyonların hız kat sayısını değiştirmek telefonu hızlandırmaz

tanra

Üye
    Konu Sahibi
Yaptığımız işlemlerin hızlı olmasını sağlamak bir nevi telefonu hızlandırmaktır, ben dahil bir çok arkadaşım bu ayarı kullanıyor. 1500 defa rom yüklemiş bilgi sahibiyim, size yeterli gelmiyor olabilir, bunu yapıp kullanan birçok arkadaşımdan teşekkür aldım.
Benim için telefondaki uygulamaları açarken daha hızlı açılmasını sağlanması telefonun hızlanması anlamına gelir.
üstelik eski model telefonlarda bu oldukça işe yarayan bir özellik. bunu da belirteyim. bin kere denedik yaptık.
neyse, size göre değilse değildir. Hoşçakalın.

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Bu ayar telefondaki akışı hızlandırır, dolayısıyla da bazı programları, telefon çeviriciyi. mesajı şunu bunu açmanız hızlanır. Oradaki ayarlar bunun için var zaten.

Yanlış anlama da bu işten anladığını saniyorsan ve bu yolla telefonun hızlandığıni dusunuyorsan hiç bir şey bilmiyorsun demektir. Bu yaptığın sadece animasyonlarin daha kısa sureli olmasını sağlar yani bir animasyonun 3 saniye yerine 1 saniye vs sürelere kisaltmaya yarar istersen bi taktik vereyim orda komple kapatma seçeneği de var onu Seç telefon uçuşa geçsin ;)

Eğer gerçekten ise yarar bi kaç ayar istiyorsan GPU Oluşturmayı Zorla 4XMSAA yı Zorla Arka Plan İşlem Sınırı ve Etkinlikleri Saklama seçenekleri gözle gorulur bir fark yapmasa da en azından CPU ( işlemci anlamı bu arada ;) ) nun yükünü hafifletir ne ise yarar dersen oyun vs gibi işlemlerde biraz daha akıcı olur yaptığın işlem ;)

tanra

Üye
    Konu Sahibi
Bu anlattıklarınızı zaten biliyorum, hızlandırma üzerine konuşacak olsak zaten bir ton şey anlatırız burda. Bu, animasyonları hızlandırarak telefonu akıcı kullanmaktan ibaret, bu kadar basit. Sizin telefonunuz hızlı olabilir fakat yavaş telefonlarda bu özellik oldukça işe yarıyor.
"Gereksiz" diye belirtmenize gerek de yok.
Bilgi bilgidir, size gereksiz, başkalarına faydalı.
Evet, bu işten anladığımı gayet iyi biliyorum, 5 yıldır telefonlarla ilgili işlemler yapıyorum.
Telefon değil, bilgisayar teknolojisine de emin olun sizden hayri ileri derecede ileriyimdir. (26 yıl)
Dediğiniz gibi gereksiz bir bilgi olsaydı, bu ayarlarla ilgili bir ton bilgi verilmezdi, anlatılmazdı.
Taktikleriniz için teşekkürler fakat bana gereksiz.

Son düzenleme:
  • Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Bu anlattıklarınızı zaten biliyorum, hızlandırma üzerine konuşacak olsak zaten bir ton şey anlatırız burda. Bu, animasyonları hızlandırarak telefonu akıcı kullanmaktan ibaret, bu kadar basit. Sizin telefonunuz hızlı olabilir fakat yavaş telefonlarda bu özellik oldukça işe yarıyor.
Bilgi bilgidir, size gereksiz, başkalarına faydalı.
Evet, bu işten anladığımı gayet iyi biliyorum, 5 yıldır telefonlarla ilgili işlemler yapıyorum.
Telefon değil, bilgisayar teknolojisine de emin olun sizden hayri ileri derecede ileriyimdir. (26 yıl)
Dediğiniz gibi gereksiz bir bilgi olsaydı, bu ayarlarla ilgili bir ton bilgi verilmezdi, anlatılmazdı.
Taktikleriniz için teşekkürler fakat bana gereksiz.

O ayarlar adı üzerinde geliştirici ayarları telefonundan kendi yazdığı uygulamaları deneyen veya Custom ROM yapan kişiler için oluşturulan ayarlar ve inanın telefonun üzerinde performans veya pil ömrü dahil hiçbir etkisi yok ve olamaz da sadece telefonun farklı davranmasını sağlamak amacıyla kullanılan ayarlar dır su an en sağlam amiral gemisinden tutun da en dusuk modele kadar hiç bir cihazda hiç bir artı si yoktur olamaz da siz 5 yıldır yapıyorsanız bende 5 yaşından beri her turlu teknoloji ile ilgileniyorum

tanra

Üye
    Konu Sahibi
5 yaşından beri anlayamadığınız şey, bir saattir belirttiğim, "Bu ayar, animasyon süresini kısaltarak bazı işlemlerin daha hızlı olmasını sağlıyor"
kısmını hala anlayamayıp, telefon hızlandırma ile ilgili farklı akıllar vermeye çalışmak.
Verilen bilgi bilgidir, siz akıl küpü olabilirsiniz, size gereksiz gelen bilgi, başkalarının işine yarayabilir, ki yarıyor da.
Bu yüzden kendi aklınızı lütfen kendinize saklayınız. Sanırım verdiğiniz akıl kadar bu sohbet de gereksiz. Yaşınız 17, benim yaşım ise 41, lütfen her türlü bilgiyi kendinize saklayın,
İyi günler dilerim.

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Bu ayar, animasyon süresini kısaltarak bazı işlemlerin daha hızlı olmasını sağlıyor"

İşte öyle olmuyor sizin 26 senedir cozemediginiz kısım da burası sanırım

tanra

Üye
    Konu Sahibi
Küçük arkadaşım, kendi aklını lütfen kendine sakla. Benim telefonum bu ayarla bana göre daha iyi çalışıyor. Ben de bilmeyebilen insanlara bir tavsiyede bulundum. Gereksiz demene gerek yok. Beğenmiyorsan teşekkür et git, ya da etme. Hala neyi uzatıyorsun?

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Küçük arkadaşım, kendi aklını lütfen kendine sakla. Benim telefonum bu ayarla bana göre daha iyi çalışıyor. Ben de bilmeyebilen insanlara bir tavsiyede bulundum. Gereksiz demene gerek yok. Beğenmiyorsan teşekkür et git, ya da etme. Hala neyi uzatıyorsun?

Sorun bilgi vermede değil bilgiyi yanlış vermede bu ayarla telefonun hızlandığını söylüyorsun ama yanlış. Sadece telefonun animasyonları daha kısa tutuyor ha şöyle deseydin animasyonlarin suresi kısalığı için uygulamalar ekrana daha çabuk gelir bu doğruydu ama telefon hızlanır demek bam başka bisey

tanra

Üye
    Konu Sahibi
Genel olarak baktığında telefon hızlanıyor mu, hızlanıyor, telefon çevirici, mesaj gibi uygulamaları tıkladığında ekrana daha hızlı geliyor mu,
geliyor, bitti. Artık lütfen uzatma, çok gereksiz, verilen bilgiye saygılı ol.

• Beğen
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Arkadaşım sana iyi hızlanmalar :ehe
Bizim farklı işlerimiz de var.

turancen

turancen

Üye
Benimki uçuşa geçti, yakalayamıyorum :D

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
Arkadaşlar şimdi bu animasyonları kapattık telefon hızlandı eyvallah ta işlemciyi zorlayıp sarji çok tüketmesin ?!? :hmmm

Sarangni

Sarangni

Üye
Arkadaş kendince bir paylaşım yapmış. Faydalı olduğuna da düşünüyor. Uzun süredir android kullanan birisi olarak çok bir faydası olacağını düşünmüyorum ama bu kadar yerden yere vurmanın ne anla mı var?

• Beğen
Tepkiler: Buraxlive

MaxipmaN

Üye
paylaşım için teşekkürler, az sonra izleyeceğim, animasyonlar note2im de kapalı
zaten performanslı olmadığından pek, bir de animasyonu sokmuyorum devreye

Üst Alt