İstek Cep Telefonu Tamiri Dükkanı İhtiyaçlar

Sponsorlu Bağlantılar

serhadkulu

Üye
    Konu Sahibi
Cep Telefonu Tamiri Dükkanı İhtiyaçlar
Merhaba arkadaşlar

kısmetse yakın zamanda dizüstü bilgisayar tablet ve cep telefonu tamiri üzerine dükkan açıyorum. Cep telefonu konusunda çok iyi olduğumu söyleyemem.

Cep telefonu konusunda İhtiyaç listesi babında dükkanımda olmassa olmazlar konusunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim temin konusunda ikinci el yada sıfır bulabileceğim adresler konusunda yardım ederseniz işimi hızlandırırsınız. iyi günler iyi çalışmalar.

3onur5

3onur5

Üye
gözünü seveyim bilmeyen girmesin şu işe kaç telefonum heba oldu işi bilmeyen esnafların elinde

rimex

Üye
Çırak olarak başka bir telefoncu da işe başla uzmanlaşınca açarsın , milletin telefonunu perte çevirme :D

• Beğen
Tepkiler: serhadkulu
Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
Cep telefonu tamirinde pek iyi değilsen açma yazılımsal sorunları halledersin de donanımsallarda sıkıntı yaşarsın

andezitt

andezitt

Üye
uzman değilsen ilk önce çırak ol kardeşim tavsiyem budur ilk öğren bu işi

• Beğen

furkankaya559758

Üye
Anladığım kadarıyla bilgisayar konusunda iyisin. İlk etapta telefondan anlayan birini bul ve yanında işe al. Sen de işi öğrenmeye çalış. İkiniz yapsanız işi daha iyi olur. Tek başına zor olabilir.

• Beğen
caps6

caps6

Üye
bizim mahallede de senin durumunda olan biri vardı.İlk olarak yanına 2 usta aldı onlardan telefon tamirini onlardan öğrendi.Sonra kendi tamir yapmaya başladı. Başlarda müşteri tutmak için 5-6 liralık basit tamirlerde para almadı.Ayrıca kontör,2.el telefon,telefon aksesuarları felan satıyordu.Adam işi büyüttü büyük bir iddaa bayisi açtı.Tabi klasik esnaf şimdi bir havalarda eskisi gibi müşteriyle ilgilenmiyor.

• Beğen
kadikoy

kadikoy

Üye
yolun hayırlı olsun (hamdım yandım piştim) dersin.

serhadkulu

Üye
    Konu Sahibi
herkese cevapları için teşekkür ederim bundan 10 yıl evvel eve her pazar cep telefon parçaları ana kartlar vs. bortlar taşırdım eve sonra onların üzerinde denemeler yapardım annem atardı ben diğer hafta bir çuval daha :) pertçi değilim hiç anlamıyor değilim sadece şu soruma bi cevap arıyorum sorumu cevaplayacak bir usta varmı.

enes-1907

enes-1907

Üye
arkadaşlar her telefoncu dükkanı açan adam tamir yapmak zorunda mı? İşi bilen birini çalıştırır yanında kendide telefon alıp satar olay bu ?

kadikoy

kadikoy

Üye
cep ve bilgisayar tamircilerinin ilk adresleri;
istanbulda TAHTAKALE dir.
her türlü tamir ve yedek parçaların ithal edilip Türkiye içine satıldığı yerdir.
istanbul dışında olan arkadaşlar yine ordaki ürünlerin tamamınına yakınını,
sahibinden .com veya gittigidiyor.com da bulabilirler..
konuyu açan arkadaş BURSA da olsa bile; tavsiyem gelip Tahtakale pazarını gezip öğrensin...
kartvizit ,adres ,telefon fax numaralarını alır..
ilerde bir telefonla istediği ürün ayağına gelir...

• Beğen

serhadkulu

Üye
    Konu Sahibi
cep ve bilgisayar tamircilerinin ilk adresleri;
istanbulda TAHTAKALE dir.
her türlü tamir ve yedek parçaların ithal edilip Türkiye içine satıldığı yerdir.
istanbul dışında olan arkadaşlar yine ordaki ürünlerin tamamınına yakınını,
sahibinden .com veya gittigidiyor.com da bulabilirler..
konuyu açan arkadaş BURSA da olsa bile; tavsiyem gelip Tahtakale pazarını gezip öğrensin...
kartvizit ,adres ,telefon fax numaralarını alır..
ilerde bir telefonla istediği ürün ayağına gelir...
teşekkür ederim hocam sağolun mesajınız için
Ne kadar çok dertli varmış meğer kardeşim. sıkıntı nedir anlayamıyorum güvenmediğiniz kişilere vermessiniz telefonunuzu yada alır servisine götürürsünüz eğer işin uzmanı iseniz zaten işlerinizin iyi olması gerekli değilse siz bir adam bulun kendinize işten anlayan. ben yanıma adam almıyorum. ben ufaktan başlamayı düşünüyorum bu işe hayırlısı olsun inşaAllah

kadikoy

kadikoy

Üye
hakkınızda hayırlısı olur inşallah..

kemsaf

kemsaf

Üye
Hocam bursanin neresine acicaksiniz dukkani

Üst Alt