•• Cep telefonu önerisi •••

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sandrake

Sandrake

Üye
Huawei IDEOS X5 569 TL

Özellikler

3.8' 800x480 Capacitive | Multi Touch | Android 2.2 (Froyo) | 5 MP | 720p | LED Flash | Autofocus

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
nokia telefonları onermem hocam symbian oldukları ıcın android'li bi telefon alman daha mantıklı... Samsung İ900 omnia olabılır yada Lg optimus black olabilir. Ben 2 ay once aldım optimus black'ı cokta memnunun tavsıye ederım. tasarımı,Ekran kalitesi,parlaklığı,çok ıyı şarj suresınden ve Wifi hızından baya memnunum. eger 3g gorusme cok yapıyorsan on kamerası 2.0 mp.. baya fark edıyor goruntu kalıtesınde. android 2.2 froyo yuklu, o yuzden uygulama ve oyun çeşitliliğindede bı sıkıntın olmuyor google market'ten bedavaya ındırebılıyorsun. fiyatına gore en ıyı smartphone'lardan bıtanesı bence...

Haklısın da elimde olsa optimus black alırım ama şıklar kısıtlı ..

4PuNiSHeR

4PuNiSHeR

Üye
N97.

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Konumuz Yeni görünümüyle sizlerle :d:
Arkadaşlar Eğer Rahatsız ederse söyleyin silerim :oke:

----------Eklendi @ 17:27:43 ---------- Yazıldı @ 16:21:38 ----------

Yeni Telefon Modelleri Ekledim . Görüşlerinizi Söylerseniz Sevinirim ..

futbol123

futbol123

Üye
İphone 3g alsan daha iyi

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
İphone 3g alsan daha iyi

Malesef Her istediğim telefonu alamıyorum. Sadece bu telefonlar arasından alabiliyorum.
Aslında n97 telefonunu istiyordum görünüşü, klavyesi çok güzel ama telefon gerçekten yavaş ve sorunlu bir şey ise almam tabi :ehe
İphone 2g Alsam Kamerası iğrenç , gece modu felan hiç yok :d: video çekimi yok ..
Nokia 5800 desek ona da sorunlu diyorlar ama memnun olanlar da var ..
Samsung i900un işletim sistemi kötü ..
Nokia n86 kamera olayında çok iyi ..
nokia e5 de ise 5mp kamera ve qwerty klavye var ..

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Arkadaşlar konu sonlara doğru gidiyor :sofer:

Biraz daha yorum biraz daha fikir lazım :pc:

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Arkadaşlar konu sonlara doğru gidiyor :sofer:

Biraz daha yorum biraz daha fikir lazım :pc:
bunların arasından hala n97.n86 s60v3 bi işletim sistemine sahip,n97 s60v5 dolayısıyla s60v3 programlarını da çalıştırır.iphone dersen 2g alacagına hiç alma daha iyi.

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Nokia n97 deki sorunların N97 minide düzeltildiğini duydum. doğrumu ?

akondd

akondd

Üye

NOKİA N97

NOKİA E5

NOKİA 5800

NOKİA N86

SAMSUNG İ900 OMNİA

APPLE İPHONE 2G ( Kamerası Kötü 2mp )

Arkadaşlar Şıklar Kısıtlıdır Yani Başka Telefon Şıklara Eklemeyemem
lütfen sadece bu telefonlar arasında seçim yapınız.
Başka telefon önermeyin :oke:

kardeşim sen teknolojiyi nasıl takip ediyorsun bu modeller eskidi

mangdaşire

mangdaşire

Üye
Nokia n97 deki sorunların N97 minide düzeltildiğini duydum. doğrumu ?
zannetmem.çünkü s60v5 işletim sistemi sorunlu :ehe kardeşim bence n97 ye 1 milyar verecegine galaxy s bak.n97 de internete adamakıllı giremezsin,video izleyemezsin.galaxy s te firefox yüklersin,flaş player yüklersin coşarsın :D hatta birde google chromenin uyarlanmış halini görmüştüm(ama ne derece dogru bilemem).

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye

kardeşim sen teknolojiyi nasıl takip ediyorsun bu modeller eskidi

Teknolojiyi gayet iyi takip ediyorum , bu modellerin eski olduğunu da biliyorum ama bu telefonlardan seçim yapmam gerekiyor . yani bu telefonlardan başka bir model alamam şimdilik ok ? neden diye sorarsan vardır bir sebebi :pro:
Bende bilirdim N8,GALAXY S2,OPTİMUS BLACK, XPERİA ARC,NEO Almayı.. :ehe

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Nokia N97 Veya Samsung i900 Omnia Alıcam :oke:
Lg optimus me de alabilirim ama kamerasında flash yok , macro yok :hmmm

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Nokia N97 Veya Samsung i900 Omnia Alıcam :oke:
Lg optimus me de alabilirim ama kamerasında flash yok , macro yok :hmmm

maxirabit

maxirabit

Üye
w.m. kullanmayı bilmiyorsan i900'a bulaşma çünkü çok karışık oluyor.
N97'in flash'ına aldanma led flash olduğundan gece çekimleri beyaz çıkar.Gece çekimlerine takılıyorsan xenon flash'lı alman lazım.

Ocean258

Ocean258

Üye
symbian yuklu olan bı telefonu kullanmanı tavsıye etmem hocam o yuzden bence bunların arasında SAMSUNG İ900 OMNİA en mantıklısı gıbı duruyor.

NoDisconnet

NoDisconnet

Üye
Huawei Ideos X5 Kesinlikle almanı öneririm burdaki hiçbir tel onun kadar olamaz

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Peki Samsung i900 ne kadar ?? :hmmm

----------Eklendi @ 21:36:27 ---------- Yazıldı @ 21:32:43 ----------

w.m. kullanmayı bilmiyorsan i900'a bulaşma çünkü çok karışık oluyor.
N97'in flash'ına aldanma led flash olduğundan gece çekimleri beyaz çıkar.Gece çekimlerine takılıyorsan xenon flash'lı alman lazım.

Hiç windows mobile işletim sistemi olan bir telefon kullanmadım. :hmmm ozaman i900 almıyım ..

sinanberki

Üye
Nokia X3-02 öneririm

Ocean258

Ocean258

Üye
Sen butun telefonlar arastırdıktan sonra bu yazdıgın telefonlar arasındamı kaldın? pek oyle gıbı gozukmuo sankı kafan bıraz karısık :)

ben optımus black kullanıyorum onada bakabılırsın cok memnunum ben.. android 2.2 froyo yuklu ay sonunda guncellemesı war 2.3 olacak. android sayesınde oyun ve uygulama konusundada sıkıntı yasamıyorsun google marketten bedava olarak ındırebılıyorsun. tasarım ekran kalıtesı ve parlaklıgından cok memnunum.. oyun oynarken kendını bellı edıyor zaten ekran. sarj suresı 2 gun gıdıo bende. 4 ınc ekranlı bı telefona gore gayet ıyı oldugunu dusunuyorum. fıyat olarak ne ıyı smartphonelardan bırtanesı bence pıyasadakı bakmanı tavsıye ederım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt