Cep Telefonu Fotoğrafçılığı

Sponsorlu Bağlantılar

By_Casparov

By_Casparov

Üye
makroları çok yakından çekmişsin @tadalar

son 4 foto aynı manzara ama farklı açılar bizim oralardan :cool

• Beğen
Tepkiler: Invoke

Invoke

Invoke

Üye
Güzel vatanım :D@By_Casparov
Çektiğin fotoğraflara dikkat ediyorum, htc one makroda çok iyi, ama genel çektiğinde, küçük resim hoş duruyor ama tam resmi açtığımızda, pixeller daha dandik duruyor, mesela son fotoğrafta, alttaki ağaçlara bakarsak çamurlanma var :D

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Güzel vatanım :D@By_Casparov
Çektiğin fotoğraflara dikkat ediyorum, htc one makroda çok iyi, ama genel çektiğinde, küçük resim hoş duruyor ama tam resmi açtığımızda, pixeller daha dandik duruyor, mesela son fotoğrafta, alttaki ağaçlara bakarsak çamurlanma var :D
Dostum 4 mp bu kadar yapabliyo napalım .s
Megapiksel burda dezavantaj ışte .s

4MaGuS

4MaGuS

Üye
makroları çok yakından çekmişsin @tadalar

pro camerada manuel macroda tam ayar yapamadım o ara servis geldi aniden çektim pek hoş bulamsamda elimde şuan başka resim olmadıgı için paylaşmak istedim
pek paylaşım yapan kalamdı galiba beyler resim bekliyoruz çekinde bakalım

PureFood

PureFood

Üye
L920'de pro camera ile makro'yu nasıl ayarlıyoruz, yani özel bi iso ayarı, denge ayarı falan var mıdır yoksa yakınlaştırıp direk çekiyor muyuz nesneleri.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
L920'de pro camera ile makro'yu nasıl ayarlıyoruz, yani özel bi iso ayarı, denge ayarı falan var mıdır yoksa yakınlaştırıp direk çekiyor muyuz nesneleri.
2 yol var var ilk olarak çekicen yere yaklaştır ve sonra çekicen nesnin ekranda üstüne tıkla daha sonra çek bunun dışında macro mod var telefonu yaklaştırdıgın mesafeye göre ayarlama üst kısım arkayı netler alt kısımda ön kısmı netler bilgin olsun

• Beğen
Tepkiler: PureFood
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici

• Beğen
Tepkiler: By_Casparov
Türe

Türe

Üye

• Beğen
seth2012

seth2012

Üye
Galaxy S3 Mini ile ilk denemelerimden bazıları;

• Beğen
Türe

Türe

Üye
Keşke oynamalari az yapsaydin , olmasi gereknden fazla yapma duruyor

kenanuzun61676167

Üye
Lütfen Yardımcı olun bana telefon resimleri ile ilgili resimler paylaşıyorusnuz illa bir bir bilginiz vardır
telefonu ilk aldığımda çok güzel resimler çekiyordu ve sanal alemde paylaştğımda netlik bozulmuyordu şimdi son zamanlarda çektiğim resimler hem net olmıyıp hemde sanal alemde paylaşınca 1.3 mp lik kamera çekmiş gibi oluyor bana göre sebebi arka kamera lensi morardı ve lensin üstünbe bi leke tabakası var ve özel temzileyici ürünlerle temizlediğin halde o leke geçmedi ve leke cizik gibi birşeyde değil lütfen yardımcı olun cihaz daha 3 aylık cihaz.
sony xperia lt28h ( ion )
kenan uzun

Invoke

Invoke

Üye
cihaz 3aylıksa garantisine vermelisin.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Lütfen Yardımcı olun bana telefon resimleri ile ilgili resimler paylaşıyorusnuz illa bir bir bilginiz vardır
telefonu ilk aldığımda çok güzel resimler çekiyordu ve sanal alemde paylaştğımda netlik bozulmuyordu şimdi son zamanlarda çektiğim resimler hem net olmıyıp hemde sanal alemde paylaşınca 1.3 mp lik kamera çekmiş gibi oluyor bana göre sebebi arka kamera lensi morardı ve lensin üstünbe bi leke tabakası var ve özel temzileyici ürünlerle temizlediğin halde o leke geçmedi ve leke cizik gibi birşeyde değil lütfen yardımcı olun cihaz daha 3 aylık cihaz.
sony xperia lt28h ( ion )
kenan uzun
su falan kaçmıştır belki genelde sıcak ortamda tutunca geçiyor onun dışında toz falan kaçtıysa belki sen onu açamazsın servise gönder bir baksınlar açıp temizler onlar onun dışında internete resim koymada bozulma tabiki olucak ancak eskisinden farkı yok sende sorun olduğu için öyle olabilir belki

Joker.

Joker.

Üye
Arkadaşlar nasıl böyle fotograflar çekiyorsunuz hangi programı kullanıyorsunuz ,iPhone 5 ile çekilebilir mi ?

Türe

Türe

Üye
Arkadaşlar nasıl böyle fotograflar çekiyorsunuz hangi programı kullanıyorsunuz ,iPhone 5 ile çekilebilir mi ?
Daha iyilerini çekebilirsin. Bazen herşey mp değil de yetenek oluyor.

Türe

Türe

Üye

Galaxy S3 ile çekilmiştir.

• Beğen

Üst Alt