Cep Takip (Teknik servis takip ve yönetim programı) Kendi yapımım.

• 26 Ekim 2010
  • 8063 Okunma
  • 6 Cevap

1. Cep Takip, Teknik servis takip ve yönetim programı olarak tarafımdan hazırlanmıştır. Programın %90 lık kısmı bitmiş, 7 - 8 serviste ayrı ayrı denenmiş bir problem gözlenmemiştir ve şu anda kullanımda bir sorun yaşanmamaktadır. Programı henüz setup haline getirmememin sebebi ise siz kullanıcı arkadaşların önerileri doğrultusunda programa ekeleme ve çıkarma yapılacak olmasıdır. Programı kuran ve deneyen arkadaşların olumlu ve olumsuz mesajları doğrultusunda program şekillenecektir. Amaç kullanıma sunulan pahalı programların eşdeğerinde bir program yaratabilmektir. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

http://rapidshare.com/files/427206323/Cep_Takip.rar

Not : Zipli dosyayı bilgisayarınızda herhangi bir yere cıkarın ve klasör içerisindeki cep takip.exe dosyasını çalıştırın. (program içerisindeki müşteri girişleri tamamen deneme amaçlı hayal ürünü kişlerdir.)

Yazan: egemynet
    mesut2707 bunu beğendi.
  2. teşekkürler

3. virüstür kendileri indirmeyiniz.

4. egemynet arkadaşım yıllarca aradım bulamadım allah razı olsun vb kendim yapayım dedim zormuş pc ine ve ellerin dert görmesin tam istedigim gibi basit ve kullanışlı teşekkürler:oke:

5. eline sağlık biraz daha geliştirrsen çok güzel olacak eminim..

6. programm nasıl çalışır kullanım amacı nedir bi anlatsan?

7. telefonculara yarayacak bir program

Yüklüyor...
16/11/2018 - 05:11