Cem Garipoğlu Hastanede

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Cem Garipoğlu Hastanede

İSTANBUL (İHA) - Liseli Münevver Karabulut'un cezaevindeki katil zanlısı Cem Garipoğlu, kemik yaşının tespiti için Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi'ne getirildi.

Maltepe Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'nde tutuklu bulunan Garipoğlu, sabah erken saatlerde cezaevinden çıkarılarak, Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi'ne getirildi.

Kemik yaşının tespiti için gerekli tetkiklerden geçirileceği öğrenilen katil zanlısı, başhekimlik binasındaki işlemlerin ardından hastane polikliniklerinin bulunduğu başka binaya götürüldü.

Jandarmanın yoğun güvenlik önlemleri altında başhekimlik binasından çıkarılan Garipoğlu'nun sakallarının kesilmiş olduğu gözlendi. Üzerinde jandarma yeleği bulunan Garipoğlu, hastane bahçesindeki vatandaşlar tarafından yuhalandı.

Odysseus

Odysseus

Üye
Eğer bu adam 20 yaşından küçük ise ben yaşımı bilmiyorum demektir. Yahu ben 23 yaşına girmek üzereyim bu adam kadar sakalım yok.

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
18 yaşından büyük olacağı kesin diyebiliriz.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Eğer bu adam 20 yaşından küçük ise ben yaşımı bilmiyorum demektir. Yahu ben 23 yaşına girmek üzereyim bu adam kadar sakalım yok.
kesinlikle Adem'e katılıyorum, bu kesin 20den büyük bu ; 197 gün zarfında çocugun yaşıyla oynadılar bence..:islik

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlara Genelleme Olarak Cevap Verıyorum :)
Daha Oncede Belırtmıstım Bunu . . .

Doğum Gününe Gelmediği Sürece Yılını Dolduramıyor
Bu Şahıs'a 17 Diyolar Doğduğu Gün Hangi Gün İse,

O Zaman Doldurucak 18 ni Genç Adam Diye Söylenecek
Biraz Fazla Gelişmiş Diyicem Biraz Değil Fazla Yani :ss

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
23 yaşından küçük olacagını hiç sanmıyorum.Bu işin arka bahçesi baya büyük anlaşılan

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Arkan Olduğu Sürece Kim Ne Yapıcak ;)

D3N1Z

D3N1Z

Üye
malesef ki cem 17 yaşında buyuk gorunuyor bundan emin olabilirsiniz

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
Emınız Zaten Denız :)

D3N1Z

D3N1Z

Üye
tahminime göre en faz 12 ya da 10 yil yer yatacagi da 7-8 yil :(

Sidretül Münteha

Üye
    Konu Sahibi
16 Olabılır

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Benim arkadaşlarım arasında ondan çok sakalı olan bile var. :ehe 17 yaşındalar hemde.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye

--------------- Ekleme ---------------

™ мγdяєaм;1674178' Alıntı:

yokmu artttıran :ehe
Kemik yaşı 18 çıkmış pehh

Catty

Catty

Emekli Yönetici
Ya ona bakarsan benim arkadaşım var , benim yaşımda , yani bende o kadar sakal yok daha yeni yeni çıkıyor , ama arkadaşımda olan sakal Recep ivedik de yok yani :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...