casus telefon dinleme

Sponsorlu Bağlantılar

mehmetgio

Üye
    Konu Sahibi
casus telefon dinleme
Beyler casus telefon dinleme apk lazim bulabilirmisiniz

• Beğen
Tepkiler: trdedektiflik

H0lligan

Üye
Apk yi hadi bulduk nasi yukliceksin cihaza ? Bunu yapmak icin cihaza rat yapmalisin(rat pc ile yapiliyor) fakat bunu ben zor anladim zaten hem suan elimde pc de yok bayada bir sure olmicak oyuzden tekrar deneyip anlatamicamda ilgili bolume konu acarak yardim alabilirsin illa biri biliyodur. Birde trojan ile yapilabiliyor bu islem ama rat daha kolaydi sanirim en son 2013 de denemisdim bunlari tam hatirlamiyorum yani :) dedigim gibi benden yardim bekleme pc bolumune konu ac bence.

mehmetgio

Üye
    Konu Sahibi
Google play de uygulama var paralı o yüzden demiştim ben
Tamam pc ye aciyim ozmn teşekkür ederim

mehmetgio

Üye
    Konu Sahibi
Bulrsan iyi olur telefonum rootlu zaten

mehmetgio

Üye
    Konu Sahibi

Buyur kardes

H0lligan

Üye

Buyur kardes
Kardesim sende ne istedin be ya bulamadim program eskiden 100 liraymis kimse ugrasmamis apk paylasmaya hazir 10 tl ye dusmusken satin al apk yi yedekle iade et hem paran kalir hem uygulamayi alirsin kredi kartin yoksa eger mobil odemede kullanabilirsin baska sekilde bulamazsin sanirim bende tl olsa yapardim da bitti maalefes :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Gundillac

mehmetgio

Üye
    Konu Sahibi
Kardes kesin iade edebiliyoz mu ama

kralberk13

kralberk13

Üye
evet ede biliyosun belirli bir zamanı var

H0lligan

Üye
Kardes kesin iade edebiliyoz mu ama
2saat icinde edersen paran gelir ama etmezsen ugrasmak zorunda kalirsin buyuk ihtimallede alamazsin 2saate iade etmezsen. al acma hic yedekle apk yi istersen yedeklemek icin luckypatcher i kullanabilirsin. Yedekledikden sonra play e gir iade et e bas geliyor para bu sekilde cok oyun aldim ben merak etme :)
Ha bu arada alinca apk yi upload edermisin bi merak ettim neymis bunu 100 lira yapan :)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
açıklamada asıl uygulamayı sonra göndereceklermiş :hmmm:

mehmetgio

Üye
    Konu Sahibi
Tamam 1-2 haftaya kadar alırım ozaman

Arda TANIR

Arda TANIR

Üye
Ben yedekledim daha sonra market lisans hatası verdi ne yaıpım ?

mehmetgio

Üye
    Konu Sahibi
halledebilrseniz guzel olcak gerckten

kralberk13

kralberk13

Üye
fakat yasalmı ?

Üst Alt