Casper'ın tabletinde %37 indirim


saycansel

saycansel

Üye
    Konu Sahibi
VIA S48 tabletin fiyatı 1600 liradan 1000 liraya düşmüş. EBA, Zoom gibi okulla alakalı programlarda kullanıma uygun bir tablet açıkçası. Ayrıca mobil oyunları da oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Link:
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MartianHan

MartianHan

Üye
Fiyatı şu an 1048 lira hala indirimde. Ben sipariş verdim malum evden okul ve iş devam edecek gibi. Tek tablet yetmiyor. Borsa işlerimi yapmayı düşünüyorum.
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1.159,00 Şu An
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt