Telefon Tavsiyesi lg g5 ithalatçı firma hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Erken55

Erken55

Üye
    Konu Sahibi
lg g5 ithalatçı firma hakkında
merhaba lg g5 almayı düşünüyorum hepsiburada sitesinden dual sim h860 modelini fiyatını 1788 tl olarak gördüm ithalatçı firma garantili cihaz sizce orjinalmi alınmalı yoksa ithalatçı garantili alınabilirmi daha önce ithalatçı firma garantili bir ürün almadım.

'Şeref'

Emekli Yönetici
Servis ihtiyacın olursa sıkıntı olur. Cihaz aynı.. Tavsiyem LG Türkiye garantili olanlardan almanız.

Erken55

Erken55

Üye
    Konu Sahibi
Servis ihtiyacın olursa sıkıntı olur. Cihaz aynı.. Tavsiyem LG Türkiye garantili olanlardan almanız.
servis konusunda haklısınız ama aradaki fiyat farkı 400-500 tl gibi bir rakam buda az bir rakam değil bizim bir arkadaş note 3 almıştı ithalat ürünü 1800 tl olan cihazı 1450 tlye almıştı anakartı yandı onunda yine aynı paraya denk gelmiş.

'Şeref'

Emekli Yönetici
Evet dediğiniz mantık onu söylüyor.. ciddi bir sorun olmadıkça sıkıntı olmaz aslında . Ben biraz şansızım bu konularda benim cihazlar genelde servisten beri gelmiyor o yüzden tercih etmiyorum.
İthalatcı garantili cihaz kullnan arkadaşlar ne diyecek bakalım.

Erken55

Erken55

Üye
    Konu Sahibi
ben telefondan yana garantide sıkıntı yaşamıştım eskiden nokia 6300da şuan 5800 kullanıyorum bununda ilk aldığım zaman sorun olmuştu şuan bir sıkıntı yok ses haricinde 4 yıl olacak kullanıyorum değiştirme vakti geldi birde dizüstü almıştım wifide sorun vardı garantiye gönderdim wifi kartının yanında hdd değişimide yaptılardı bir sıkıntı yok şuan bilgisayardada sağlam kullanırım ben birşey aldığım zaman.bakalım bilgisi olan arkadaşlar ne cevap verecekler.

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

Üst Alt