Google Pixel Türkiye'de Satışa Sunuldu

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Google'ın yeni akıllı telefonu Google Pixel, Türkiye'de hepsiburada tarafından satışa sunuldu.

Google, HTC tarafından üretilen Pixel ve Pixel XL akıllı telefonları resmi olarak duyurmuştu ve dünyanın önde gelen pazarlarında satışa sunmuştu. Pixel serisi akıllı telefonların duyurusu ile birlikte Nexus programını sonlandıran Google, henüz resmi bir açıklama yapmasa da Google Pixel akıllı telefon, hepsiburada tarafından ithalatçı garantili olarak 2.998.99 TL fiyatla satışa sunuldu.

http://www.maxicep.com/google-pixel-modeller-icin-reklam-videolar-yayinlamaya-devam-ediyor
Google Pixel modeller için reklam videolar yayınlamaya devam ediyor
Google Pixel, Qualcomm'un Snapdragon 821 2.15 gHz dual-core + 1.6 gHz dual-core yonga setinden güç alıyor. Bellek özellikleri tarafında 4GB RAM ve 32GB dahili depolama alanı sunan Google Pixel, artırılabilir depolama alanı seçeneğine sahip değil. Android 7.1 Nougat işletim sistemi ile satışa sunulan Google Pixel, full HD çözünürlükte, çizilmeye karşı dayanıklı 5.0 inç multi-touch destekli dokunmatik AMOLED ekrana sahip.

Kamera özellikleri tarafında 12MP arka kamera ve 8MP ön kameraya sahip olan Google Pixel, 143.8 x 69.5 x 8.5 mm boyutlara ve 143 gram ağırlığa sahip. 2.770 mAh batarya ile desteklenen cihaz, şarj teknolojisi noktasında ise Usb Type-C bağlantı noktasının gücüne güveniyor.

Google Pixel Özellikleri:
  • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 821 Quad Core işlemci
  • GPU: Adreno 530 grafik işlemci birimi
  • Ekran: 5.0 inç full HD AMOLED ekran
  • Depolama: 32GB dahili depolama alanı
  • Bellek: 4GB RAM
  • Kamera: 12MP arka kamera / 8MP ön kamera
  • Batarya: 2.770 mAh
  • Boyutlar: 143.8 x 69.5 x 8.5 mm
  • Ağırlık: 143 gram
  • İşletim Sistemi: Android 7.1 Nougat işletim sistemi
  • Renkler: Siyah ve Gümüş renk seçenekleri
Türkiye'de ilk kez satışa sunulan Google Pixel'in fiyatı 2.998.99 Türk Lirası. hepsiburada tarafından ithalatçı garantili olarak satışa sunulan Google Pixel şimdilik sadece hepsiburada üzerinde Siyah ve Gümüş renk seçenekleri ile satılıyor. Google Pixel akıllı telefonu üzerinden satın alabilirsiniz.

lazye

lazye

Üye
fiyatıda çok iyiymiş :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Fiyatı fazla.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Fiyat bana da fazla geldi ama normal :hmmm çünkü ithalatçı firma getiriyor ve zaten ülkede çok satacak bir model değil

man20

man20

Üye
ithalatçı garanti fiyatı böyleyse diğer türlüsünü düşünemiyorum :blink:

0MG90

0MG90

Üye
Harika ya. 2998 lira. 3000 lira olsaydı alamazdım. Birde Pixel, Pixel XL'da değil. Kargo parası da bizden. Ohh. (Çok nokta kullandım:D)

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Meraklısı varsa zaten bu fiyata bunu alana kadar herhalde yurt dışından xl siparişi verir :ehe

Üst Alt