Telefon Tavsiyesi Casper VIA M1 alınır mı?

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Casper VIA M1 alınır mı?
Arkadaşlar telefon özelliklerine baktım gayet güzel görülüyor. Fiyat makul geldi bana. Korkum şu ki bu telefonu casper kendi yapmamıştr hangi telefonu aldı getirdi bilemiyorum casper bilgisayar almıştım çok lanet okumuştum şimdi bunu alıp da pişman olursam kendimi affetmem:)
bir de benim elim küçük 5 ınc bile bazen zorlayabilyr 5.2 çok fark eder mi acaba? Ve fhd ekran demiş 2900mah yeterli midir? karar vermş Lenova p70 alacktm ama arkadaşlr kamera çok mu çok kötü anlatılacak gibi değil ve beni farklı arayışlara yitti bu durum cihaz hakkında yoru.yaparsnz sevinirim
bunun kamerası konusunda bilgim yok yeni telefon olduğu için inceleme de göremedim ama lenvp p70dan kötü olamaz ve 870 lira çok iyi geldi bana

zencibitc

zencibitc

Üye
ben kullanmadım ama alan kişilerin çoğu pişman. emin olp70 daha iyidir kamera dışında.

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
ben kullanmadım ama alan kişilerin çoğu pişman. emin olp70 daha iyidir kamera dışında.
P70 in kamerası orta derece olsa dahi alacaktım ama çok kötü dostum inan 5 yıl önceki telefonlar daha iyi kameraya sahip. Benim alabileceğim fiyat aralığı 700-900 arası 5ınc büyüklük ve iyi bir batarya arıyorum. Kamera benim için önemli değil ama p70 çok abrtms durumu bu kadar da kôtu olunmaz.

zencibitc

zencibitc

Üye
hmm anladım doğrudur belkide bu yüzden ucuzdur. başka alternatiflere yönel istersen.

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
hmm anladım doğrudur belkide bu yüzden ucuzdur. başka alternatiflere yönel istersen.
aaradgm kriterlerde f/p telefonu bulmak zor maalesef :) param olsa sony z3 alırdım hiç ddüşünmedn:)

byAndroid

byAndroid

Üye
Meizu m2 note, gm 4g, huawei ascend g7, galaxy j5, tt175 önerebileceğim telefonlar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Meizu m2 note, gm 4g, huawei ascend g7, galaxy j5, tt175 önerebileceğim telefonlar
meizu ve huawei 5.5 inc fazla büyük benim el için. Ben 5 e bile çok diyorum:) galaxy j5 alablrdm brz batrya iyi olsaydı şayet

lazye

lazye

Üye
bence P70 e ayıp ediyorsunuz kamerası abartıldığı kadar kötü değil en azından gündüz çekimi çok kötü değil ki o fiyata o donanımda başka alternatifiniz çok yok ama yinede siz bilirsiniz ama mağazada eline alıp kamerasını test etmeden ön yargılı davranıyorsunuz gibi geldi bna o fiyattaki bir telefondan da çok fazla şey beklememek gerek bence

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
bence P70 e ayıp ediyorsunuz kamerası abartıldığı kadar kötü değil en azından gündüz çekimi çok kötü değil ki o fiyata o donanımda başka alternatifiniz çok yok ama yinede siz bilirsiniz ama mağazada eline alıp kamerasını test etmeden ön yargılı davranıyorsunuz gibi geldi bna o fiyattaki bir telefondan da çok fazla şey beklememek gerek bence
ddostum çevremde 3 kişide var lenovap70 gün ışığında deneme yapmadım ama ev içinde çekim yaptım abartmyrm benm nokia700 daha net çekiyor. Helekı fotogrfı yaklaştrdgnzda daha kotu oluyor gözumle görmesem boyle konuşmazdm
ddostum çevremde 3 kişide var lenovap70 gün ışığında deneme yapmadım ama ev içinde çekim yaptım abartmyrm benm nokia700 daha net çekiyor. Helekı fotogrfı yaklaştrdgnzda daha kotu oluyor gözumle görmesem boyle konuşmazdm

wined37

wined37

Üye
iyi bi telefon alınır bence.

ali54st

Üye
casper alınmaz bence başka seçeeklere yönelirsen daha iyi olur

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
VEstel Al Casper Alacağına

JustWatch34

JustWatch34

Üye
Sony Xperia m4 aqua Al Casperi Tavsiye etmem

snapdroid

snapdroid

Üye
Samsung fahiş fiyaflı ürün satıyo casper fahi*e. Ulan capser aldım türk malı diye arka kapakta p.R.c 29ekimde aldım. 3 hafta kullandım gerisi HeP garantide 2en son kullandığımda 2 ay önce... Fahi*e ürün alma fahiş fiyatlı ürün al.
Casper VIA v4 ve t18_m kullanmış olarak diyorum.

AHMED...

AHMED...

Üye
Casper cihazları kalitelidir veya değildir birşey demiyorum ama casper müşterisi ile ilgilenmiyor bende via v6x var telefonum dan memnunum ama güncelleme için kaç kere aradım galeye alan yok bilen yok 9 aydır bi andoid güncellenmesini ayarlayamadılar telefon 4.4.4 te geldiği gibi duruyor

AHMED...

AHMED...

Üye
M1 i aldın mı kardeşim

Casper_VIA_V6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt