Telefon Tavsiyesi Casper Via M1 almak istiyorum tavsiye edermisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

ikincielesyaalanlar

ikincielesyaalanlar

Üye
    Konu Sahibi
Casper Via M1 almak istiyorum tavsiye edermisiniz.
Merhaba arkadaşlar malumunuz artık bir çok firma birbirinden muhteşem telefon çıkarma yarışındalar ancak bir çok telefonun fiyatı çok uçuk olmasına karşın cep telefonu piyasasına yeni yeni giren firmalar son derece şık ve iyi telefonlar üretmekle birlikte fiyatlarını da gayet uygun tutuyor bunlardan bir tanesi de Casper Via M1 3 gb ram yanılmıyorsam 8 çekirdek 1,3 ghz İşlemcisi var bana gayet iyi özellikli geldi üstelik fiyatı da 1000 tl nin altında sizlere danışmak istedim sizler bu konuda ne düşünürsünüz sizce bu telefonu almalı mıyım yada tavsiye eder misiniz.

xmustx

xmustx

Üye
Casper firmasından şikayetçi olan çok insan var.Birazdan buralara gelirler :D

lazye

lazye

Üye
Yani casper a laf atmak istemiyorum da yurtdışında üretilen telefonlara kendi markasını bastırarak burda satıyor başka yaptığı birşey yok bence ona alternatif olarak Lenovo P70 bakabilirsiniz en azından Lenovo daha köklü bir firma bana kalırsa tabi tercih sizin

yeumyang

yeumyang

Moderator
6 7 ay kadar casper via v8c kullandım tavsiye etmem başka cihazlara bakabilirsiniz

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Sevgilime aldığımız casper via v5 kutudan bozuk çıkmıştı. Hafıza kartı ve sim kaet okumuyordu. Servis de çok yavaş çalışıyor. Kısacası ucuz mal alacak kadar zengin değilim. Gidip iphone 5s al daha iyi. Biz cihazı iade edip ikinci el garantili 5s almıştık. Ön kamera bozulmuştu, servise gittiğimizde 30dk sonra gelip alın demişti. Garanti, servis beklentin varsa ikinci el garantili iphone alman daha iyi olur. Diğer firmalarda garanti leş.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Casper pek tavsiye etmem arkadaşın dediği gibi lenovo p70 güzel cihaz

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
Huawei honor 6 var hepsiburada da Ona da bakabilirsin

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
casper alma pek olumlu yorum yapmıyorlar onun yerine nisan başını bekle general mobile gm 5 plus'u bekle bence ondan kat be kat daha iyi özellikleriyle hem 1000tl'nin altındada olabilirmiş resmi fiyat değil ama yinede bekle

Üst Alt