Cars:Hotshot Racing Hakkında Düşünceleriniz

Sponsorlu Bağlantılar

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Cars:Hotshot Racing Hakkında Düşünceleriniz
Cars:Hotshot Racing oyunu üzerine görüşlerinizi bu konuda paylaşabilirsiniz.

Skymich

Skymich

Üye
Sıradan Gameloft oyunu diyebilirim. Artık GL, javalara ya strateji yada bu tür oyunları geliştiriyor.

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Yarış yapılan yolun eğri büğrü olması, yarışı zorlaştırıyor.Yine de idare eder.Buz devri oyunlarından iyidir bence.

• Beğen
Tepkiler: Skymich
HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Adler bi konu açar mısın bu transfer döneminde yapılan transferler diye? Rf 15 e rms yapacam ama elimde transferler için bi kaynak yok! Sen yapıver helal olsun, mesela monaco>real madrid = james rodriguez falan gibi her takımı ayrı yorumda yap karışıklık olmasın, yada Real madrid diye başlık at altına monaco =james rodriguez
munich =kross falan yapsan? Süper olur ama acil başla yarın başlasan süpppppppeeeeerrrr olur

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Transfer dönemi kapandığında böyle bir konu açabilirim.

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Bu oyuna türkçe dil dosyası yapayım mı? Adler k800i için olan sende çalışıyor mu bu oyun yada çalışan bi sürümü atar mısın 240x320 yede yapcam bu kez ama hangisi çalışır bilmiyom ben 320x240 indirdim c3 olanı bozuktu e71 indirdim çalıştı ama az kasıyo gibi herkete mi öle oyun? Menülerde az kasıyo gibi ama normal yarışlarda sorun yok

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Cars oyununun 1 mb olanını 6300'da denedim fakat çalışmadı.Çalışan sürümünü bulan olursa bildirsin lütfen.

Üst Alt