Siemens SX1 Uygulama ve Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Siemens SX1 Uygulama ve Oyunları
Hem koleksiyon hemde maziyi hatırlamak için imei sağlam siyah sx1 bulunca affetmeyip aldım:ehe
Siemens SX1 symbian ama S60v1 platformunu kullanıyor S60V2 uygulamaları çalışmıyor diye aklımda kalmış. Tabi üzerinden 20 yıl geçti

bana müzik player, basit resim düzenleyici bir iki tane de oyun(nes emilatoru de olur) lazım nerden bulabilirim.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
S40 uygulamalarının çalışması lazim

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Dün baktım telefonda symbian s60v2 varmış. N gage oyunlarını deneyebilirsin.

• Beğen
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler arkadaşlar. Deneyeceğim
Dün baktım telefonda symbian s60v2 varmış. N gage oyunlarını deneyebilirsin.
S60 v1.1 var diye biliyorum.

Becerebilirsem buna linux vardı aslında biraz o sebeple aldım ,linux kernelin 160 MHz işlemci de çalışmasi ayrı mucize tabi bunu yükleyecek kablo yok.:bilmm

Müzik çalar tavsiyeniz var mı mümkünse sx1 de sorunsuz çalışan?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Teşekkürler arkadaşlar. Deneyeceğim

S60 v1.1 var diye biliyorum.

Becerebilirsem buna linux vardı aslında biraz o sebeple aldım ,linux kernelin 160 MHz işlemci de çalışmasi ayrı mucize tabi bunu yükleyecek kablo yok.:bilmm

Müzik çalar tavsiyeniz var mı mümkünse sx1 de sorunsuz çalışan?
Çok eskide kaldı bunlar. Elimde telefon olsa yardımcı olabilirdim. Nokia n8 var onu kullanıyorum oyun oynamak için.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
    Konu Sahibi
Çok eskide kaldı bunlar. Elimde telefon olsa yardımcı olabilirdim. Nokia n8 var onu kullanıyorum oyun oynamak için.
Eyvallah kardeşim sağolasın. Yok zaten oyun oynamak için poco f5 var onla da PSP emülatör kurup oynuyorum arada. Bu devirde sağlam bataryalı ve şebeke veren üstelik siyah sx1 bulmak zor. 1000 lira verdim tuzluya geldi ,o bin lirayı yerine koyarım ama Siemens sx1 'i bir daha bulamam.

Siemens bu telefonlarda özel(yanılmıyorsam Atmel AT73C213 )ses çipi kullandı, sx1 ,sxg75, ef81 ,cx60-75 de bunlardan var.
Tabi bunların arasında efsane olan ilk MP3 çalar telefon sl45. Bulmak imkansız olanda 20 bin falan istiyor. Ama bir gün o cihazı da alacağım

Hasılı ,MP3 çalar almak istiyorsaniz ve MP3 çalarlara para vermek istemiyorsaniz Siemens telefonlarından birisini bulun,zira kaliteli MP3 çalarlar artık 5-10 bin TL arası .

• Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Nokia nın n82 si filan almak istedim bir ara hiçbir yerde bulamamıştım. N serisi telefonları çok iyidi. N8 bana yetiyor.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Eyvallah kardeşim sağolasın. Yok zaten oyun oynamak için poco f5 var onla da PSP emülatör kurup oynuyorum arada. Bu devirde sağlam bataryalı ve şebeke veren üstelik siyah sx1 bulmak zor. 1000 lira verdim tuzluya geldi ,o bin lirayı yerine koyarım ama Siemens sx1 'i bir daha bulamam.

Siemens bu telefonlarda özel(yanılmıyorsam Atmel AT73C213 )ses çipi kullandı, sx1 ,sxg75, ef81 ,cx60-75 de bunlardan var.
Tabi bunların arasında efsane olan ilk MP3 çalar telefon sl45. Bulmak imkansız olanda 20 bin falan istiyor. Ama bir gün o cihazı da alacağım

Hasılı ,MP3 çalar almak istiyorsaniz ve MP3 çalarlara para vermek istemiyorsaniz Siemens telefonlarından birisini bulun,zira kaliteli MP3 çalarlar artık 5-10 bin TL arası .
Muzik calar olarak lgc jukebox iyi bir program.

• Beğen
Tepkiler: kacaksevgilim

Üst Alt