Carewden 9 milyon Euro daha geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Carewden 9 milyon Euro daha geliyor
Carew’den 9 milyon Euro daha geliyor!

Carew için 30 milyon Euro’yu gözden çıkaran Arsenal, O.Lyon’a ödeyeceği ücretin yüzde 30’luk bölümü 9 milyon Euro’yu Beşiktaş’a ödeyecek

Siyah-Beyazlılar’ın sezon başında Olympic Lyon’a sattığı John Carew’den bir gelir kapısı daha açıldı. Fransız ekibine 7.5 milyon euro bonservis ücreti karşılığında Norveçli golcüyü veren Beşiktaş, önümüzdeki yıl 9 milyon Euro daha kazanabilir. Carew’i Beşiktaş’a getiren menacer Ceylan Çalışkan, Norveçli oyuncunun gelecek yıl için Arsenal ile el sıkıştığını ve bu transferin yüzde 99 gerçekleşeceğini söyledi. İngiliz Kulübü’nün 30 milyon Euro’yu gözden çıkardığı öğrenilirken, sözleşme gereği Lyon, bu ücretin yüzde 30’luk bölümü olan 9 milyon Euro’yu Beşiktaş’a ödeyecek

Tayfuns

Üye
haydi hayirlisi

ardaca

Üye
ben bjkli olsam sevineceğime üzülürdüm. "neden arsenale 30 milyon euroya satamayıp lyona 7,5 milyon euroya sattık" diye. adamlar 4 katı bi fiyata satıyo. bunu bjk neden yapamadı acaba?

useless84

Üye
besiktas ta dort ayagının ustune dusuyo hep yaa

Caine

Caine

Üye
beşiktaşta o fiyata satardı ama bizde ronaldo oynasa taş patlasa türkiyededir diye 10 mikyon euro verirler ama ronaldo şu an ispanyada veya ingilterede falan oynasaydı en az 50 milyon eurodur. futbolda bunlarda var :DD bjk kazanıyorsa hadi hayırlısı diyelim. darısı diğer klüplerimize

BJKolik

Üye
çok sewindirici bir haber..daha öncede Nihat için aynısı olmuştu.Bizim yönetim işi biliyor yaa :artı:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
arsenal carewe 30 m'mu vercekmis!!!!!!!!!!!!!
sadece gulerim

abuvice

abuvice

Üye
helal olsun iyi para aldılar :D

AntiTuk

Üye
way bee ne carew miş ama şuna bak herif bjk ye 16.5 milyon euro getirecek desenize

tsubasa

tsubasa

Üye
arkadaslar özür dileyerek konuyu hortlatıyorum ama bişey sorucam,carew kaça gelmişti beşiktaşa?

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by tsubasa@Sep 20 2005, 01:26 AM
arkadaslar özür dileyerek konuyu hortlatıyorum ama bişey sorucam,carew kaça gelmişti beşiktaşa?
[post=171102]Quoted post[/post]​

5 e gelmişti 7.8 e gitti, artıl lyon satarsa %30u beşiktaşa verecek bonservis ücretinin, avrupa da şu an carew in piyasası 25-30 milyon euro civarı şimdilik

tsubasa

tsubasa

Üye
Originally posted by the_patriot@Sep 20 2005, 01:28 AM

5 e gelmişti 7.8 e gitti, artıl lyon satarsa %30u beşiktaşa verecek bonservis ücretinin, avrupa da şu an carew in piyasası 25-30 milyon euro civarı şimdilik
[post=171104]Quoted post[/post]​

ilgin için teşekkür ederim.ama carewin bu fiyatı bulması bana biraz abartı gibi geliyor...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
bende kafamdan yazmadım, avrupa basınında yazılanları söyledim

slayer

Üye
olleeeey artık bizde hakem alabilecez
:DD
dalgayı bırakalım şimdi gördüm haberi iyi kazanmışız

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
hadi hayırlısı bjk için sewindim nede olsa bizim kardeş takım

forzags

carsinoma

Üye
gelsin paralar bozulmasın aralar :)

para işi tamamda bide maç kazansak şöle :( ah ah !

Shadowman07

Shadowman07

Üye
bence değmez

ekolix

Üye
bence fazlasıyla eder yaauuwwss... para ya bak beee.....

_GiTaRisT_

Üye
neden o oyuncuya okadar para verir arsenal anlamıyorum..

lastsmileegs

Üye
yalan!!!!!!!! beşiktaşlılar hep böyle şeylerle avuturlar kendilerini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt