Galaxy Ace 2 i8160 Carbon Rom KK 2014/11/30

Sponsorlu Bağlantılar

FrednizoN

FrednizoN

Üye
Aosp 5.1.1 var istersen ve cm11 06.07 tarihli olan versiyonu davar oda iyi
peki teşekkür ettim son bir soru daha Aosp 5.1.1 için kernel önerir misin ? Yoksa Kendi kernelimi kalsın usta

omerboz54

omerboz54

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: FrednizoN ve ByBlaCk4
omerboz54

omerboz54

Üye
    Konu Sahibi
https://www.maxicep.com/forum/members/omerboz54.2562671/ knk bu romu kurdum mortal combat x yükledim hafif kasma ile oynanıyo ve bi sorunum var romda apollo(müzik çalar) yok cm11 den alıp yükledim apolloyu ve bi sorum var real racing 3 bu romda kasıyomu?
Knk rom bayabi eski yapımcısı romda son buildini yaptığı için tap stabilite üzerine uğraşmış kasma yaptırabilicek herşeyi koymamış sayılır apolloyu bende başka romdan yükledim ve kasmaya gelirsek nowathordan yap ayarlar yada ace2nutzerin son buildini kur bende bayabi işe yaradı ve ben grenify kullndığım için fazla kasma olmuyo bende sende kullan playde ücretsiz bide xposedden modüle izinde ver tel bayabi hızlanır

BraveHeart1923

BraveHeart1923

Üye
dostum yeni yükledim telefon ayrı ingilizce tam türkçe değil ve ust bar (aşagıya indirdiğimiz) ordaki uygulamaları direk yan yana naıl dizecem bu romda bulmadım

omerboz54

omerboz54

Üye
    Konu Sahibi
dostum yeni yükledim telefon ayrı ingilizce tam türkçe değil ve ust bar (aşagıya indirdiğimiz) ordaki uygulamaları direk yan yana naıl dizecem bu romda bulmadım
Şuan bu romda değilim ama orda nofocotations (ingilizcem bad :D ) adlı bölümde olması lazım