S3 Botloader menü lazım

Sponsorlu Bağlantılar

triyaki43

triyaki43

Üye
    Konu Sahibi
S3 Botloader menü lazım
Resimde gördüğünüz işlemi yapacak S3 4.1.2 stock rom uyumlu botloader menü flash dosyası lazım

The Shadow

The Shadow

Üye
Senin yapmak istediğin tam olarak ne bana onu söyle, bizim cihazlarda bootloader download mode oluyor oraya zaten tuş kombinasyonlarıyla girebilirsin.

triyaki43

triyaki43

Üye
    Konu Sahibi
Custom romlarda varya hocam power tusuna basınca kapatma secenekleri olarak recovery hotrebot download mode gibi zenginlestirilmis bir menu geliyor iste o mod dosyasi lazim flashlayacam gecen birkac tane denedim calismadi

The Shadow

The Shadow

Üye
:hmmm Anladım. Yalnız ss sini attığın da dahil bir çok 4-way reboot programı bizim download mode u desteklemez bootloader a bastığında bildiğimiz yeniden başlatma işlemi gerçekleşir sende de böyle olmuştur büyük ihtimalle. 4.1.2 için elimde böyle bir dosya yok, ama 4.3 e geçersen atarım orjinal 4-way reboot u.

triyaki43

triyaki43

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm Anladım. Yalnız ss sini attığın da dahil bir çok 4-way reboot programı bizim download mode u desteklemez bootloader a bastığında bildiğimiz yeniden başlatma işlemi gerçekleşir sende de böyle olmuştur büyük ihtimalle. 4.1.2 için elimde böyle bir dosya yok, ama 4.3 e geçersen atarım orjinal 4-way reboot u.
Bende aradim taradim 4.1.2 uyumlu bulamayinca konu actim zaten bir ton rom yukledikten sonra 4.1.2 ye geri donus yaptim en stabili bu degistirmeyi dusunmuyorum stock rom uyumlu dosya bulabikirsem flash larim yoksa programla idare edicem artik :)

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Bende aradim taradim 4.1.2 uyumlu bulamayinca konu actim zaten bir ton rom yukledikten sonra 4.1.2 ye geri donus yaptim en stabili bu degistirmeyi dusunmuyorum stock rom uyumlu dosya bulabikirsem flash larim yoksa programla idare edicem artik :)
En stabili bence cm11 şu an için ama stock olarak haklısın :good:

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
eğer 4.1.2 üzeri bir rom kurdutysanız recoveryi değiştiremezsiniz yani üst versiyona geçebilirsiniz ancak alt versiyonlara geçiş imkansız

Üst Alt