Car Driving Recorder「TripREC」v2.2 ipa (İphone Sürücü Kamerası )


anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Carf Driving Record TripREC v2.2 ipa, video kayıt yazılımı bir tür, özel seyahat için deli sürücüler ve insanlar için tasarlanmıştır.IOS 6.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir

What's New in Version 2.2
adaptation with iPhone 6.
bug fixes.İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt