8mm Vintage Camera v2.2 İpa (Retro Kamerası)


anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
8mm Vintage Camera ipa, ios uygulaması ile kameranız retro kamerasına dönüşecek ve özel efektler verebileceksiniz. IOS 8.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone, iPad, ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için optimize edilmiştir.


Sürüm 2.2 Yenilikler
• iOS 8 için destek
• iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için optimize
• 8mm uzantılıthe Fotoğraflar uygulaması video kliplerin efektler uygulayın
• Video klipler şimdi 8mm silinebilir


Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalarMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt