Callcorder Pro: Call Recorder + Cheap International Calls v1.8 İpa ( Aramaları Kaydetme Uygulaması


anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Callcorder Pro: Call Recorder + Cheap International Calls ipa, aramaları kaydedebileceğiniz bir uygulamadır.IOS 6.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. IPhone, iPad, ve iPod touch ile uyumlu. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.


Version 1.8 Yenilikler
Callcorder tarihinin *** Büyük güncelleme: ***

1. Yeni "Beyanat" özelliği düşük fiyatla ABD ve Kanada mobil & sabit hatları uluslararası arama yapmak için.
Kaydedilen MP3 2. Trim istenmeyen parçası biriyle paylaşmak.
3. Kararlı erişim numaralarını
4. iOS 8 ve iPhone 6 Uyumlu


Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: ua_mustafa_20


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt