Haber Canlı Kilit Ekranı Uygulamaları Geliyor

Konu Sahibi
Canlı Kilit Ekranı Uygulamaları Geliyor
Windows Phone 8.1 güncellemesiyle kilit ekranında daha fazla kişiselleştirme imkanı sunan Windows Phone platformu yakında çok daha fazlasını kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Kilit ekranında canlı animasyonlarla kilit ekranını hareketlendirecek Microsoft eğer gerçekleşirse kilit ekranında bazı uygulamaların da çalışmasına izin verecek.

Bu özellik tabi ki önemli ölçüde batarya sorununa neden olabilir fakat oldukça kullanışlı olacağı da aşikar. Özelliğin son uygulamanın kilit ekranında çalışması, belirlenen uygulamanın kilit ekranında çalışması ya da çocuk odası bölümünden aktif edilmesi şeklinde seçeneklere sahip olacağı bekleniyor.

Nokia Here Drive uygulamasıyla demo videosu yayınlanan özelliği aşağıdaki videodan inceleyebilirsiniz.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Tepkiler: saynesim, emz, MixRadio ve 4 diğerleri
Haber için teşekkürler dostum.
Canlı kilit ekranı uygulamalarını ben de merakla bekliyorum açıkçası.

güncelleme ile gelse hatta sisteme entegre olarak stabil çalışsa harika olacak

Tepkiler: byibo

dakamon

Üye
Ben en çok hava durumunu canlı olarak versin istiyorum yağmurlu havada yıldırım çaksın yağmur damlacıkları ekrandan aksın falan

Tepkiler: serinaga, kozmortr ve Krnl386
Batarya için felç olur.

Tepkiler: B.A.R.O.N ve emz

braayn

Üye
eyvallah abi ama önce verdikleri kilit ekranını bi duzelti verselerdi ..

saynesim

Üye
Geliyorda ya beta geliyor yada İngilizce geliyor hayırlısı bakalım inşallah

Bu sene mi yoksa önümüzdeki senelerdemi verecekler,yok hani çok basit olanı bile becerip tam vermedilerde

Canlı kilit ekranı API'leri hâlâ tüm geliştiricilere açılmadı yanılmıyorsam.
Yalnızca tester olarak kullandıkları belli sayıda geliştiricide var.

Tüm geliştiricilere açılması için öncelikle uygulamanın tam oturmasını bekliyor olabilirler.

Tepkiler: Krnl386

serinaga

Üye
Güzel gelişme, sürekli kullanımda elbette pil dayanmaz ama gerektiğinde çok kullanışlı olur. Hava durumu animasyonu, videodaki gibi navigasyon yada pusula, hız göstergesi vs.

şu canlı kilite güncelleme gelip düzeldimi yoksa hala beta mı