Canlı Kilit Ekranı Uygulamaları Geliyor

• 9 Ağustos 2014
  • 1043 Okunma
  • 15 Cevap

1. Windows Phone 8.1 güncellemesiyle kilit ekranında daha fazla kişiselleştirme imkanı sunan Windows Phone platformu yakında çok daha fazlasını kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor
    < Resmi açmak için tıklayın >

Kilit ekranında canlı animasyonlarla kilit ekranını hareketlendirecek Microsoft eğer gerçekleşirse kilit ekranında bazı uygulamaların da çalışmasına izin verecek.

Bu özellik tabi ki önemli ölçüde batarya sorununa neden olabilir fakat oldukça kullanışlı olacağı da aşikar. Özelliğin son uygulamanın kilit ekranında çalışması, belirlenen uygulamanın kilit ekranında çalışması ya da çocuk odası bölümünden aktif edilmesi şeklinde seçeneklere sahip olacağı bekleniyor.

Nokia Here Drive uygulamasıyla demo videosu yayınlanan özelliği aşağıdaki videodan inceleyebilirsiniz.

Yazan: papakudioflu
    Mobil cihaz ile gönderdi
    saynesim, emz, MixRadio ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Güzelmiş :)

İman Gücü ile gönderildi.

3. Haber için teşekkürler dostum.
    Canlı kilit ekranı uygulamalarını ben de merakla bekliyorum açıkçası.

4. güncelleme ile gelse hatta sisteme entegre olarak stabil çalışsa harika olacak

byibo bunu beğendi.
  5. haber için :tşk: gelsin bakalım :eller:

6. Ben en çok hava durumunu canlı olarak versin istiyorum yağmurlu havada yıldırım çaksın yağmur damlacıkları ekrandan aksın falan :)

serinaga, kozmortr ve Krnl386 bunu beğendi.
  7. Batarya için felç olur.

B.A.R.O.N ve emz bunu beğendi.
  8. eyvallah abi ama önce verdikleri kilit ekranını bi duzelti verselerdi ..

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Geliyorda ya beta geliyor yada İngilizce geliyor hayırlısı bakalım inşallah

iPhone ile gönderdi
  10. Bu sene mi yoksa önümüzdeki senelerdemi verecekler,yok hani çok basit olanı bile becerip tam vermedilerde:)

iPhone ile gönderdi
  11. Canlı kilit ekranı API'leri hâlâ tüm geliştiricilere açılmadı yanılmıyorsam.
    Yalnızca tester olarak kullandıkları belli sayıda geliştiricide var.

Tüm geliştiricilere açılması için öncelikle uygulamanın tam oturmasını bekliyor olabilirler.

Krnl386 bunu beğendi.
  12. Güzel gelişme, sürekli kullanımda elbette pil dayanmaz ama gerektiğinde çok kullanışlı olur. Hava durumu animasyonu, videodaki gibi navigasyon yada pusula, hız göstergesi vs. :alkis

13. şu canlı kilite güncelleme gelip düzeldimi yoksa hala beta mı

14. Hâlâ beta sürecinde ancak güncellemenin eli kulağındadır diye düşünüyorum.

Yüklüyor...
15/12/2018 - 09:44