Camstudio Recorder Oyunda siyah ekran sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
Camstudio Recorder Oyunda siyah ekran sorunu
Arkadaslar camstudio ile video cekerken oyunda siyah ekran oluyo ama masaustunde mesala chromeyi cekerken sikinti yok ama oyunda sikinti var ayni sey print screen icinde gecerli bi yardim
@Karavelaa
@Mad EagLe

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Başka bir oynatıcı dene :)

Karavelaa

Üye
Arkadaslar camstudio ile video cekerken oyunda siyah ekran oluyo ama masaustunde mesala chromeyi cekerken sikinti yok ama oyunda sikinti var ayni sey print screen icinde gecerli bi yardim
@Karavelaa
@Mad EagLe
Bandicam deneyebilirmisin?

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
anlamadim

technogamer2345

Üye
Bandicam 1080p full kalite çekiyor onu kullan.Camtasia'da da ayarını yapacaksın.Camtasia boş iş en ideali "Bandicam".

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
Bandicam 1080p fu ll kalite çekiyor onu kullan.Camtasia'da da ayarını yapacaksın.Camtasia boş iş en ideali "Bandicam".
:hmmm ama videoyu editledigim icin bana lazim camtasia bugun bi deneyeyim size donerim

technogamer2345

Üye
:hmmm ama videoyu editledigim icin bana lazim camtasia bugun bi deneyeyim size donerim

camtasiadaki editler aşırı basit işinizi görüyorsa sadece düzenlemek üzere kullanabilirsiniz açıkaçası öbür taraftan bakınca çoğu profesyonel programda olmayan şeyleri koymuşlar. :D

CsWqIve34

Üye
    Konu Sahibi
camtasiadaki editler aşırı basit işinizi görüyorsa sadece düzenlemek üzere kullanabilirsiniz açıkaçası öbür taraftan bakınca çoğu profesyonel programda olmayan şeyleri koymuşlar. :D
bi deneyeyim dostum donerim;)
hocam bandicamda mikrofon destegi varmi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dostum Oyunla Alakalı Frapsı Dene Bazı Oyunlarda Öyle Tam Ekranda Çalişiyorsa Yapar

Karavelaa

Üye
BB Flash de deneyebilirsin.Bildiğim kadar edit de var.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Gereksiz bir program,diğer adı Harddisk yakma programı dır.
Ben Fps Ölçümü için Kullanıyorum Zararını Görmedim Yinede Siz Bilirsiniz Başka Programİle Ekran YAkalayın O Program İle OLmaz

technogamer2345

Üye

Üst Alt