Camstudio 2.7 - Bilgisayarda Yaptığınız Herşeyi Video Olarak Kaydetme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

eroyeren

eroyeren

Üye
    Konu Sahibi
Camstudio 2.7 - Bilgisayarda Yaptığınız Herşeyi Video Olarak Kaydetme Programı
CamStudio 2.7

CamStudio ile ekranınızın videosunu çekebilir ve bu çektiğiniz videoyu ister avi isterseniz de swf formatında kaydedebilirsiniz. Camtasia Studio'ya ücretsiz bir alternatif olarak geliştirilen CamStudio tamamen ücretsiz olması ile de sunum yapmak isteyen bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarında olması gereken bir programdır. Çekilen videoları düzenleme imkanı olmasa bile yaptığı kaliteli çekimler ile küçük sunumlar yapmanıza olanak tanır.
Oldukça küçük ve kolay kullanımlı olması sebebiyle de tercih edilen CamStudio ile artık ücretli ekran videosu çekme programlarına ihtiyacınız kalmayacak.

Lisans: Ücretsiz
Dosya Boyutu: 3 MB
Dil: Türkçe
Platform: Windows XP/Vista/7

CamStudio v2.x Türkçe Yama

CamStudio programını türkçeleştiren yamadır.Versiyon 2.0'de ve sonrasında çıkabilicek üst sürümlerdede kullanılabilir. CamStudio ile bilgisayarınızın ekranında yaptıklarınızı video olarak kaydedebilirsiniz.Bilgisayarınız üzerinde hangi işlemi yaparsanız yapın bunları video olarak kaydedebiliyorsunuz.Video kayıt formatlarını,SWf ya da AVI olarak kaydetme imkanına sahip.Görüntü kalitesinin mükemmele yakın,ayar seçeneklerinin çeşitliliği,kullanım kolaylığı, ücretsiz olması ve kayıt edilen formatlar arasında dönüşüm imkanını sağlaması camstudio'yu benzerlerinden farklı kılıyor.
Yamanın kurulumu için indirdiğiniz dosyada bulunan 'Beni Oku.txt' içeriğindeki uygulamaları yapmanız yeterlidir.

Lisans: Ücretsiz
Dosya Boyutu: 366,8 KB
Dil: Türkçe
Platform: Windows 98/ME/2000/XP

Ekli dosyalar

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: haydarabi, netarkadas, yunus3787 ve 61 diğerleri

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
kücük ama cok etkili :ehe tesekkürler indiriyorum...;)

aykt

aykt

Üye
bende indiriyorum böyle bişey arıyodum online oyun oynayınca lazım oluyor :D

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca türkçe yama 1 kere indirilmiş :D:D:D

eroyeren

eroyeren

Üye
    Konu Sahibi
daha 2 günlük konu :D:D

janruso

Üye
teşekkürler çok iyi oldu :oke:

byilmazZ

byilmazZ

Üye
tesekkürler ne zamandır böle bi pro arıyodum. artık pc de yaptıpım herseyi başka kişilere gösterebilirm :D

hasanyar

hasanyar

Üye
saol eline sağlık süper bişey çok faydalı oldu.TÜRKÇE'ye çeviren arkadaşada teşekkürler

celilcemre

celilcemre

Üye
teşekkür

Dayili66

Üye
guzel xD ıns ıse yarar

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
teşekkürler

irfanss

Üye
teşekkürler

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Paylaşımın için teşekkür ederim... Dosyalar eklenti olarak düzenlenmiştir... :oke:

endy

endy

Üye
saolasın kardeş müthiş paylaşım

bobodelgado

Üye
arkdaşlar nasıl çalışıyor bu

mami24

mami24

Üye
Teşekkürler...:oke:

vhd

vhd

Üye
emege saglık eyw saol kardes:oke::oke::oke::ehe:yuru:yuru:yuru

tufan2112

Üye
SİTE SAHIBI COkkkkk TSk LER HELAL SANA:)

tuncay885

Üye
kardeş cok saol paylaşımdan dolayı cok tşk edrim işme cok yarıyacak :heyo::naughty:

hacilarli

Üye
emeğine sağlık...

ttgg

ttgg

Üye
waybe .. saolasn

Üst Alt