Call of Duty: Modern Warfare 3

Sponsorlu Bağlantılar

viktoreznov

viktoreznov

Üye
shepherd olursa bu sefer birlik olup cpt. Price'ı öldürürler ama shepherd'ın olacağını pek sanmıyorum. Grinch de herhalde pfc. Allen gibi geçici bir karakter olur. Nikolai'yi de mw den beri savaşta görmedim o her helikopterde geliyor bizi götürüyor. Ama kesin mw2 de son bölümde cpt. Price'den azar işitmiştir :)

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
    Konu Sahibi
Shepherd'ın Captain Price öldüreceğini de nereden çıkardınız :D Captain Price ve ekibi, Makarov'u bulmamıza yardım ederken aynı zamanda Interpol tarafından aranıyor olacaklar. Yani Interpol dururken Shepherd, birşey yapamaz. Ayrıca Nikolai'nin azar işitmesi gibi bir durum yoktur. :P: Çünkü Captain Price ile iyi arkadaşlar.

Nikolai'nin olması bizler açısından iyi. Çünkü ondan başka helikopter'i iyi kullanan biri yok ve zaten Activision'da bu karakteri devam ettirecek.

viktoreznov

viktoreznov

Üye
shepherd mw2'de karnımızdaki bıçak olmasa ölüyordu nerdeyse.bu sefer makarovla bir olurlarsa dediğiniz gibi bir de interpol var cpt. Price'ın işi zor valla.

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
    Konu Sahibi
shepherd mw2'de karnımızdaki bıçak olmasa ölüyordu nerdeyse.bu sefer makarovla bir olurlarsa dediğiniz gibi bir de interpol var cpt. Price'ın işi zor valla.

Karnımızda ki bıçağı zorla çıkarıp gözüne fırlatıyoruz ve Shepherd'ın ölüp ölmediği belli değildir. Eğer gözü sarılı bir şekilde gelirse o zaman oyun daha da heyecanlı olabilir. Bu sayede iki kişiyi kökten temizlemiş olacağız.

viktoreznov

viktoreznov

Üye
bence de çok heyecanlı olacak bu oyun. Bu sefer cpt. Price değil de biz dövüşmeliyiz shepherd veya makarov'la :)

India

India

Üye
bence shepherd öldü çünkü o bıçaktan sonra pricenin dedesi gelse kurtulamazdı :)

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
    Konu Sahibi
bence shepherd öldü çünkü o bıçaktan sonra pricenin dedesi gelse kurtulamazdı :)

Bu bir ihtimaldir. Fakat her 1 göz kaybedilince ölecek diye de bir kural yoktur. Ben ön siparişi verdim. Zamanla ne olacağını göreceğiz. :)

viktoreznov

viktoreznov

Üye
bence india'nın dediği doğru. O bıçak sadece gözüne gelmedi ki gözünü delip beynine ulaştı. bence şimdi makarov shepherd'ın öcünü alacak :)

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
    Konu Sahibi
bence india'nın dediği doğru. O bıçak sadece gözüne gelmedi ki gözünü delip beynine ulaştı. bence şimdi makarov shepherd'ın öcünü alacak :)

Oyunu tam iyi oynayamamışsınız ve gözlemleyememişsiniz :) Bıçağın tamamı göze girmiyor, sadece ucundan bir kesim azıcık giriyor. Videoda da görüldüğü gibi...

[video=youtube;RQ9lllHECYk]http://www.youtube.com/watch?v=RQ9lllHECYk[/video]

Consul9

Consul9

Üye
ne olacak buda bir haftalık :ehe

abandonware

abandonware

Üye
Büyük ihtimal Shepherd mw3te bizlerle olacak. bi' arkadaş dedi mw3 ün bir videosunda shepherdı gözünden bandajlı olarak görmüş. Videoyu nerede izlemiş bilmiyorum ama doğru olabilir. Bide cod4'te soap zakhaev'i öldürmüştü ve captain olmuştu, belki mw2de shepherdı öldürdü zannedip rütbesini yükseltebilirler. Neyse gerçekten de dediğiniz gibi oyun çıkmadan kalp krizi geçirecek gibiyim :)

bide konuyu açan arkadaş oyuna ön sipariş vermiş, bende vermek isterdim ama evlat acısı* kadar para istiyorlar. Sonra kriz var deniyo...

*bu sırada evlat acısı lafın gelişi Allah kimsenin başına vermesin...

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
    Konu Sahibi
Bir göz kaybetme ile ölmüş sayılmaz ve Shepherd'ın gelmesi ile oyun daha da heyecanlı olabilir. Çünkü gözünün acısı ile şuan kan kusuyor. :ehe İkinci gözünü de kaybetmemesi için bizlere yalvaracak gibi görünüyor. Ben ön siparişi verdim, bu oyuna değer ve kaç para olursa olsun yinede o parayı veririm. Ayrıca şuan ülkede kriz olması imkansız. Çünkü turistlerin akını ile ülkenin elde ettiği gelirin, hattı hesabı yok. Bunlar boş laflar :)

India

India

Üye
bizim gibiler için fark etmiyor ölümüne korsan : ?

maydec

maydec

Üye
çıktığı gibi buraya koyarım hızlı erişim linki merak etmeyin :)

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye
    Konu Sahibi
bizim gibiler için fark etmiyor ölümüne korsan : ?

Zaten korsan oyun ile orijinal oyunun tek farkı, Orijinal oyunda Online olarak rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. Single durumda oyunu bitirdiğiniz zaman, bir zaman sonra sıkılırsınız. Online'a hücum edersiniz. Çünkü asıl curcuna buradadır :) Korsan oyunda Multiplayer "Online" oynamak için birden çok paket yüklersiniz ve çoğunlukla bu kara liste ile kendini belli eder. Orijinal oyunda da kara liste durumu vardır. Fakat bu biraz farklıdır. Orijinal oyunda Multiplayer üzerinden Oyunculara hakaret, küfürlü cümleler durumunda ban alabiliyorsunuz. Bu özellikle Xbox Live'da yaygındır.

India

India

Üye
gerçek oyuncularla çatışmanın tadı bir başka ..

fullwar

fullwar

Üye
ben oynadım ve bitirdim bu oyunu.en son bölüm harika gerçekten sniperla ilerlemek bi müthiş....tavisye ederim.
Ne kullanıyorsan banada gönder. :) Nasıl bir ilaçsa iyi kafa yapıyor olmalı. Oyun çıkmadan bitirilebiliyor. :) Multiplayer için ekstra hap almak gereklimi? :)

• Beğen
Tepkiler: India
viktoreznov

viktoreznov

Üye
:d:

India

India

Üye
2 ihtimal var arkadaş ya call of duty 6 dan bahsediyor yada kafa kıyak :)

Üst Alt