Çalışan radyo urlleri lcg jukebox vb. Programlarla internetten radyo dinlemek için.(20 Temmuz 2010)

Sponsorlu Bağlantılar

nereharme

nereharme

Üye
    Konu Sahibi
Çalışan radyo urlleri lcg jukebox vb. Programlarla internetten radyo dinlemek için.(20 Temmuz 2010)
Arkadaşlar hemen hemen hepimizin telefonunda radyo vardır. Ama dinleyebildigimiz radyo kanalı kısıtlıdır. Eğer internet üzerinden radyo dinleyecek olursak binlerce radyoya ulaşmak mümkün.
Internet üzerinden radyo dinlemek için lcg jukebox gibi bazı müzik çalar programlarına ihtiyaç vardır.Forumda mevcut. Ben şu an lcg jukebox v 2.70 kullanıyorum ve sorunsuz 100lerce radyo dinleyebiliyorum. Favori kanallar için ayrıca çalma listesi kayıt özelliği de var.
Şimdi aşağıda verdiğim radyo urllerinin hepsi çalışıyor ve tarafimdan denenmiştir.(Nokia 5800 Xpress Music)
Not1: Verdiğim urller zaman içinde işe yaramayabilir. Çünkü radyoların sunucu adresleri zamanla değişebilir.
Not2: lcg jukebox programı ile dinleyecekseniz " http:// " kısmını eklemenize gerek yok. " ||| " işaretli yere kadar kopyalayıp ekleyin. Diğer radyo programları ile dinleyecekseniz "http://" bölümünü de eklemeniz gerekebilir.
Not3:" mms:// " öneki ile başlayan radyo urlleri lcg jukebox ile dinlenmez( program desteklemiyor, ya da en azından ben öyle biliyorum). Onları da real player dan akış bağlantılarına yeni bağlantı ekle diyerek dinleyebiliyorum.
Not4: Anlatım bana aittir (king_ers) urlleri ise diğer forumlardan toplayarak elde ettim. Alıntı yapacak arkadaş tamamını bu şekilde paylaşırsa sevinirim.
Hepinize iyi dinlemeler...

Favori Radyo Listesi: favori radyolar dosyasını lcg jukebox dan direkt olarak tek tek eklemeye gerek kalmadan kayıtlı radyoların listesi görüntülenir. Lcg jukeboxdan şarkı ekle diyip indirdiğiniz klasörü bulun ve ekleyin(kendi düzenlediğim favori radyoların listesidir)

=> Arkadaşlar Nadir kardeşimin paylaştığı program sayesinde bu radyo olayı tamamen çözülmüştür. 12 Ekim 2010 itibariyle en basit ve eğlenceli radyo keyfi burda.Kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. buyrun linki:)

==> http://www.maxicep.com/symbian-v9-4-diger-internet-uygulamalari/nokia-internet-radio-v1-01-s60v5-symbianos9-4-signed-410253.html

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: m.yasar-1903, AlpReis ve Mehmet

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Teşekkürler

harock

harock

Üye
Eline sağlık dostum ;) yanlız lcg den radyo listesini kaydedip bana pm ile atarsan çok makbule geçer

aryscat

aryscat

Üye
Link 10 indirme sınırını aşmış. Haberin olsun. Başka biryere koyarsan iyi olur

emretwoolf

emretwoolf

Üye
5800da lcg jukebox 2gün sonra atıyor programa girince. sağlamı varsa siteden verirmisin linkini.

nereharme

nereharme

Üye
    Konu Sahibi
Eline sağlık dostum ;) yanlız lcg den radyo listesini kaydedip bana pm ile atarsan çok makbule geçer

Aslında favori radyoları eklenti olarak vermek istiyorum ama ben eklenti ekleyemiyorum. Rapid link olarak veriyorum inşallah mehmet kardeşim biran önce eklenti olarak değiştirir. Olmazsa sana pm ile yeni bi link atarım.

--------------- Ekleme ---------------

Konuya ekledim

5800da lcg jukebox 2gün sonra atıyor programa girince. sağlamı varsa siteden verirmisin linkini.

O c.rack den oluyo kardeş. Ben öyle durumlarda önce programin kendisini yüklüyorum sonra önce bi programı açıyorum sonra kapatıp bu sefer c.rack dosyasını yüklüyorum ve sorun halloluyo. Gerçi lcg programlarının çoğu ayni sorunu yaratıyo. Hepsinde de ayni çözümü uyguluyorum:) yalnız lcg smartmovie 4.15 sürümü bu şekilde hallolmuyo. Onu da v4.10 sürümünün trialini yüklüyorum yine ayni islemleri uyguluyorum ve 4.15 versiyonunu kuruyorum ve c.rack liyorum

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Konuya eklenti olarak eklenmiştir:oke:

TheDarKinq

TheDarKinq

Üye
teşekkürler.

nereharme

nereharme

Üye
    Konu Sahibi
Bişey değil arkadaşlar keyifli dinlemeler

icecrash

icecrash

Üye
Çoğu çalışmıyor ama çalışanlarda yeterli eline sağlık

kinglord52

Üye
Benimkinde radyo acılıyor 2 saniye calıp hata veriyor. ( authorized access) nedir bunun çaresi bilen varmı?

mraz

mraz

Üye
yüklediğimiz program 'kaçak' oldugu için yetkisiz giriş anlamına gelen bu uyarıyı veriyor maalesef

daha önce bu konuyu sorusturdugunu görmüstüm ama işi çözmüşsün sonunda valla helal sana sağol...

nereharme

nereharme

Üye
    Konu Sahibi
Katkıda bulunabildiysem ne mutlu arkadaşlar. Ama lütfen konuya bakıp da faydalanıyorsanız bir TEŞEKKÜRÜ çok görmeyin

SERTREIS

SERTREIS

Üye
Arkadaşlar iyi güzel tamam da 191 kez indirilmiş bu adama saol falan filan diyorsunuz eee sonuç 1 teşekkür o da MODERETÖR yapmayın böyle ya bırakın ya kameralara oynamayın kardeşim

nereharme

nereharme

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar iyi güzel tamam da 191 kez indirilmiş bu adama saol falan filan diyorsunuz eee sonuç 1 teşekkür o da MODERETÖR yapmayın böyle ya bırakın ya kameralara oynamayın kardeşim

ufurukcu kardeşim sağol. Desteğin için teşekkür ederim. Teşekkür eden de sağolsun etmeyen de

AlpReis

AlpReis

Üye
Eyvallah Kardoeş

Denetim_Masası

Denetim_Masası

Üye
teşekkürler... ;) ;)

dersim-777

dersim-777

Üye
kontör gidiyormu :D