çakma beats kutu açılıımı :D

Sponsorlu Bağlantılar

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
çakma beats kutu açılıımı :D
[video=youtube;Fhajm1-YrP8]http://www.youtube.com/watch?v=Fhajm1-YrP8&feature=plcp[/video]
çekim bana aittir

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bu beats değil peats olmuş :ehe keşke daha iyi bir çakma bulsaydın en azından kulaklıkta p değil de b yazsaydı :D

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
25 tlye üstünde b olan vardı ben bunu 35 e aldım en azından garantisi falan var diye :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
vay be çakmanın da garantisi mi oluyomuş :hmmm neyse güle güle kullan ama bence bunu dışarda kullanma

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
tabiki çok kaba ve plastik duruyor gerçi zaten plastik ve kaba :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
hayır ondan değil kulaklıktan biraz anlayan bir insan çakma olduğunu anlar geçen bir çocuk gördüm beats kulaklık var ama en dandik sahtelerden kablosu çift taraflı bir havalı falan yürüyo hava atmak için kullanılmaz ve kullanılmamalı diyorum kısacası çocuğun yanına gidip havasını söndürecektim zor tuttum kendimi

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
hayır ondan değil kulaklıktan biraz anlayan bir insan çakma olduğunu anlar geçen bir çocuk gördüm beats kulaklık var ama en dandik sahtelerden kablosu çift taraflı bir havalı falan yürüyo hava atmak için kullanılmaz ve kullanılmamalı diyorum kısacası çocuğun yanına gidip havasını söndürecektim zor tuttum kendimi
bence orjinalde olsa kendini üstün hissetmek için bir sebep yok zaten Türkiyedeki zenginlerin hali belli yüzde yetmişi iphone u elması için beatsı omzuna asmak için alıyor

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
bence orjinalde olsa kendini üstün hissetmek için bir sebep yok zaten Türkiyedeki zenginlerin hali belli yüzde yetmişi iphone u elması için beatsı omzuna asmak için alıyor

Aynen kulaklıkla hava mı atılır yaa çok saçma zaten

• Beğen
Tepkiler: seytan_avcisi
Mert045

Mert045

Üye
Ne kadar bu.

kezban yenge

kezban yenge

Üye
:hmmm gitti gidiyor da vardı 35tl :ehe

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
yaa ne replika beatsler var birebir aynı en azından o kulaklıkları alın daha güzel görünüyo

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
ya aslında ben bunu dışarda takamıycamı biliyordum ama o videodaki maviden sıkılmıştım iyi bir şey alcak paramda yoktu aldım işte bundan :D kurban bayramı parasıyla doğru düzgün bişeyler bakıcaz artık :)

lolaman

lolaman

Üye
poşeti vardıda ben çıkarttım da yıkıldım :D şimdi gerekirse garantisi olmasın b olanı alırım :D şimdi sen bize çakma almayın demeyemi çalıştın hem garanti desteği falan var hem aşırı kalitesiz jack falan :D

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
    Konu Sahibi
poşeti vardıda ben çıkarttım da yıkıldım :D şimdi gerekirse garantisi olmasın b olanı alırım :D şimdi sen bize çakma almayın demeyemi çalıştın hem garanti desteği falan var hem aşırı kalitesiz jack falan :D
valla durum çok karışık :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
çakmalara 35-40 tl vermek yerine daha kaliteli orjinal bir kulaklık alabilirsiniz :oke:

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Ankara Kızılayda gümrükten yasal olarak geçmemiş ucuza beats kulaklık var ama kaç tl bilmiyorum Banada arkadaşım söyledi :D Ne kadar doğru bilemem.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

La de get ben çakma mala 35 tl hayatta vermem milyoncuda 3 tl hakiki(!) sony var :D

Bende onu diyorum işte çakma almayın hiçbir zaman

- - - Eklendi - - -

Ankara Kızılayda gümrükten yasal olarak geçmemiş ucuza beats kulaklık var ama kaç tl bilmiyorum Banada arkadaşım söyledi :D Ne kadar doğru bilemem.

Abi sahtedir onlar yaa yok kaçak getirdik yok gümrükten yasal olarak geçmedi diye kandırıyolar

Mert045

Mert045

Üye
Çakma kulaklığa o kadar vermem ben hacı. Giderim dandik marka alırım ama orjinal alırım.

- - - Eklendi - - -

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu-sistemleri/philips-sho-4200-o-neill-bend-bass-kulaklik-yen-64967098

Bu süpermis haaa

- - - Eklendi - - -

Buda benimkinden :D

Üst Alt