cafe isim arıyor. bulana 1000 ytl ödül var

xkadir61

xkadir61

Üye
    Konu Sahibi
2002’den itibaren Afyon Cumhuriyet Sucukları’nın Pendik şubesi olarak hizmet veren Cumhuriyet Pizza & Cafe konsept ve isim değişikliğine gidiyor.


katılım;15 eylüle kadar geçerli. önerilen isimler seçici kurul tarafından değerleniyormuş. ve seçilen isim 30 ekim'e kadar açıklanacakmış.
 
leiche

leiche

Emekli Yönetici
ismi bellidirde reklam yapıyorlar işte :)
gerçi bellide olmaz şansı denemek lazım :)
 
xkadir61

xkadir61

Üye
    Konu Sahibi
şu an mevcut ismi; Cumhuriyet Pizza & Cafe yeni isim için bizlerin önereceği bir isim isteniyor.
posta kutuma broşür atmışlar ona istinaden açtım konuyu.
belki maxi kardeşlerimin birinin önerisi onaylanırda. ona nasip olur ödül.
 
ouSahin

ouSahin

Üye
ben önerdim ama sölemem :D
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt