Çadırları kaldırdı, kayıplara karıştı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JaNbErG

JaNbErG

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Çadırları kaldırdı, kayıplara karıştı
Depremin ardından villalı bahçesine depremzedelerin bulmakta güçlük çektiği çadırlardan iki tane kuran Salih Ölmez kayıplara karıştı. Ölmez, tepki çeken çadırları da bahçesinden kaldırdı.
[h=2]Van Erciş’te 20’ye yakın kişinin yaşamını yitirdiği Sevgi Apartmanı’nın müteahhidi Salih Ölmez, havuzlu lüks villasının bahçesine kurduğu iki Kızılay çadırı ve çadırların önünde bulunan son model cipi ile Türkiye’nin gündemine oturdu.[/h]Ölmez, yaptığı açıklamalarda pişkin bir şekilde, villasına komşu olan binalar hasarlı olduğu için ailesiyle bu çadırları kullandığını söylemişti.
Tepkiler üzerine iki gün önce çadırlardan birini ihtiyaç sahibi bir depremzedeye verdiğini açıklayan Ölmez’in lüks evi ve bahçesinde bu kez yeller esiyor.
Vatan'ın haberine göre artık villanın bahçesinde ne çadır, ne lüks bir cip var. Salih Ölmez’in halkın tepkisinden dolayı daha önce de bahsettiği Ankara’daki evine gittiği sanılıyor.
SAVCI DENİZ ÖLMEZ’İN PEŞİNDE
Erciş Cumhuriyet Başsavcılığı, şikayet beklemeden resen harekete geçmişti. Savcılar başlatılan soruşturma kapsamında enkazları tek tek inceledi. Her enkazdan ise kurulan ekiplerle numuneler alındı. Şu anda Erciş’te 4 farklı ekip bu işlemi yapıyor. Salih Ölmez’in çöken Sevgi Apartmanı için üç gün önce Erciş Savcısı Deniz Ayça Gerçek, binadan numune aldı.. Alınan numuneler TÜBİTAK’a gönderildi. Buradan gelen rapora göre hukuki süreç devam edecek. Eğer raporda müteahhitin hatası tespit edilirse, Ölmez için hapse kadar gidecek süreç başlayacak.
 
SHS

SHS

Üye
adamın soyadı ironik => ölmez öldürür.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Mehmet
Cevap
0
Görüntüleme
664
Mehmet
Tuba.Erva
Cevap
11
Görüntüleme
986
Revengeful


Üst Alt