Yardım C7 Uyuglamaların bazıları Durduk yere kayboldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
geliştiriciler de 3 er 4 er adet telefon var :) ben senden istedim :) bu işin olmayacağını onlar da biliyor :) tek çözüm yolu kaynak kodları sen istediğin yere konu aç alacağın cevap olumsuz olacaktır :)
benim tanıdıklarım da malesef yok arkadaşım.
senden istedim diyorsun ben yaparım demedim
zaten sırf bu yardımcı olma yüzünden bilgisayarımı hatta belgelerimi yaktım
cihazları söylemiyorum.
konu acarım dedigimi sanmıyorum, sadece geliştiricilere acarım demiştim
konuyu acacagim tabi sizede sonucu mutlaka bildiririm.
Peki çok varda hack yaptık hangi sebeple ve neden uygulamalar cokecek ve kullanılmaz hale gelecek?
Ogretirsen seviniriz :)
uygulama cökmez sadece sonlandrılır hack'in diger yüzü ise uygulamaları farklı klasörlere attırabilir bunları şuana kadar hickimsenin görmedigi bana sacma geliyor
bahadır" sen android de kullanıyorsun root olayından yola cıkarmısın?
symbian da hack olayını birleştir bakalım?

asigsasi

asigsasi

Üye
cihazları söylemiyorum.
ben sana burada konu aç demedim zaten istediğin forumda konu açabilir sin neyse uzatmanın bir anlamı yok keyifli forumlar :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
ben sana burada konu aç demedim zaten istediğin forumda konu açabilir sin neyse uzatmanın bir anlamı yok keyifli forumlar :)
yok amac uzatmak degil yardımcı olmak ki benimde kimseye karşı yanlış düşüncem olmadı ;)
tanıdıgım hatta sözümün gectigi geliştiriciler var
konuyu kendilerine acmanın kimseye zararı olmaz
varsa bir cözümü insanlar faydalansın amac bu degilmi?

asigsasi

asigsasi

Üye
yok amac uzatmak degil yardımcı olmak ki benimde kimseye karşı yanlış düşüncem olmadı ;)
tanıdıgım hatta sözümün gectigi geliştiriciler var
konuyu kendilerine acmanın kimseye zararı olmaz
varsa bir cözümü insanlar faydalansın amac bu degilmi?
tamam sen geliştiricilerin ile görüş bakalım ne cevap verecekler

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
  • Beğen
Tepkiler: asigsasi
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
cihazları söylemiyorum.
uygulama cökmez sadece sonlandrılır hack'in diger yüzü ise uygulamaları farklı klasörlere attırabilir bunları şuana kadar hickimsenin görmedigi bana sacma geliyor
bahadır" sen android de kullanıyorsun root olayından yola cıkarmısın?
symbian da hack olayını birleştir bakalım?

Uygulama cokmuyorda niye sonlandiriliyor yani sen hack yapma ile uygulamaların son bulması arasinda nasil bir bağlantı kuruyorsun hala anlamış degilim…
Bu arada uygulamalar farkli klasore attiramaz bunuda nerden cikardin kendi teorilerini burda olan birseymis gibi yaziyorsun.

Bu arada arkadas hafıza kartı ile ilgili bir sorun yaşamış, sen gitmissin hack yapti o yuzden uygulamaları çalışmıyor diyorsun yani konuyla senin teorilerinin uzaktan yakından alakası yok.
Bu fikirleride nerden edindin yada nerden bulupta turettin anlamış degilim hala…

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
Uygulama cokmuyorda niye sonlandiriliyor yani sen hack yapma ile uygulamaların son bulması arasinda nasil bir bağlantı kuruyorsun hala anlamış degilim…
Bu arada uygulamalar farkli klasore attiramaz bunuda nerden cikardin kendi teorilerini burda olan birseymis gibi yaziyorsun.

Bu arada arkadas hafıza kartı ile ilgili bir sorun yaşamış, sen gitmissin hack yapti o yuzden uygulamaları çalışmıyor diyorsun yani konuyla senin teorilerinin uzaktan yakından alakası yok.
Bu fikirleride nerden edindin yada nerden bulupta turettin anlamış degilim hala…
herkes gider Mersin'e o gider tersine :)

• Beğen
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
herkes gider Mersin'e o gider tersine :)
Yok merak ettiğim şey arkadaşın maxicep sitedesinde hack yapmanın zararlarini anlatan üyeleri bilgilendirici tekbir konusu yok ama burada teoriler üretiyor…

yıllarca hackli cihaz kullandım hatta 3 yıldır bu konularda üyelerin sorunlarına yardimci oldum.
Şimdiye kadar birtek uyeden boyle bir sorun duymadım "hack yaptimda uygulamalar çalışmıyor"

Yani gereksiz yere bir sürü yorum yapmamiza sebep oldu dahada cevap yazmak zaten konuya vakit kaybı :D

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
Yok merak ettiğim şey arkadaşın maxicep sitedesinde hack yapmanın zararlarini anlatan üyeleri bilgilendirici tekbir konusu yok ama burada teoriler üretiyor…

yıllarca hackli cihaz kullandım hatta 3 yıldır bu konularda üyelerin sorunlarına yardimci oldum.
Şimdiye kadar birtek uyeden boyle bir sorun duymadım "hack yaptimda uygulamalar çalışmıyor"

Yani gereksiz yere bir sürü yorum yapmamiza sebep oldu dahada cevap yazmak zaten konuya vakit kaybı :D
dostum hemfikiriz vaktinde telefonu 15 kez çökerttim de yine böyle bir teori aklımın ucundan bile geçmedi hayal dünyası geniş bize beyaz ona siyah :D

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
konuyu uzatmanın bir anlamı yok :locked:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt