C7 Ovi Mağaza Sorunu ( Çıldırmak Üzereyim )

• 31 Mart 2013
  • 2321 Okunma
  • 12 Cevap

1. Arkadaşlar Ovi Mağaza'ya girdiğimde ''Oturum Aç'' a tıklıyorum ve 'Oturum açma hatası' başlığı altında < Oturum açılırken sorun oluştu. Telefonun tarih ve saat atarlarını kontrol edin > diyor ve yaklaşık 4-5 ay öncesine kadarda bu hata vardı ve o zamanlar format sonrasında flash atıp düzeltebilmiştim şimdi tekrardan aynı şeyleri yapmak istemiyorum bunun bir çözümü yok mu ? Lütfen yardımcı olun kafayı çizdim yani. Nokia ile de iletişime geçtim fakat kaydadeğer bir sonuç yok yardımlarınız için şimdiden teşekkürler =)< Resmi açmak için tıklayın >
    [/URL][/IMG]

Yazan: ibozi1771
  2. Saatler ileri alındı ya onla alakalı bişey mi var acaba? önceden yaptığında da geri alınma zamanında olmuştur belki aklıma başka bişey gelmedi :hmmm

3. :ehe yok ya yaklaşık olarak 1.5 haftadır böyle düzelir diye bekledim sadece ama olmadı kırdıracaklar sonunda telefonu o olacak :D

4. 2013 teyiz yanlışlıkla 2012 olmasın :ehe

5. saat ayarlarından otomatik zaman yenilemeyi aç öyle dene

6. Öyle bir sorun yok ya şuan otomatik zaman yenileme açık kapayıp denedim yine aynı saat ve tarihle ilgili herşeyi denedim fakat sorun hep aynı düzelmiyor şu telefon :S

7. mağazayı tekrar üstüne kur dene

8. Malesef oda olmadı mağazayı tamamen nasıl kaldırabilirim eski sürümü kurup tekrar güncelleştirme yapıcam belki olur o zaman

9. Flash at bence tertemiz devam :D

10. konuyu hortlaticam ama su anda benmde basima bu gelmis bulunuyor.. Nokia'ninda belleninde symbianinda n serisininde lumia serisininde bilimum yetkili servisininde.. Ah kafam ahhh gerizekali kafam nasi gittim aldim bu telefonu ahh be ahh ahh cigerim soldu pismanliktan.

11. Sende format yada flash at :P

12. ben bu sorunla kaç kere karsılastım at formatı qt yukle magazayı bide sorun kalkar

13. bendede c7 var aylardır mağazaya bakmıyorum uygulamaları hep forumdan indiriyorum symbianda mağaza gereksiz

Yüklüyor...
14/11/2018 - 16:00