C7 Ovi Mağaza Sorunu ( Çıldırmak Üzereyim )

Sponsorlu Bağlantılar

ibozi1771

ibozi1771

Üye
    Konu Sahibi
C7 Ovi Mağaza Sorunu ( Çıldırmak Üzereyim )
Arkadaşlar Ovi Mağaza'ya girdiğimde ''Oturum Aç'' a tıklıyorum ve 'Oturum açma hatası' başlığı altında < Oturum açılırken sorun oluştu. Telefonun tarih ve saat atarlarını kontrol edin > diyor ve yaklaşık 4-5 ay öncesine kadarda bu hata vardı ve o zamanlar format sonrasında flash atıp düzeltebilmiştim şimdi tekrardan aynı şeyleri yapmak istemiyorum bunun bir çözümü yok mu ? Lütfen yardımcı olun kafayı çizdim yani. Nokia ile de iletişime geçtim fakat kaydadeğer bir sonuç yok yardımlarınız için şimdiden teşekkürler =)[/URL][/IMG]

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Saatler ileri alındı ya onla alakalı bişey mi var acaba? önceden yaptığında da geri alınma zamanında olmuştur belki aklıma başka bişey gelmedi :hmmm

ibozi1771

ibozi1771

Üye
    Konu Sahibi
Saatler ileri alındı ya onla alakalı bişey mi var acaba? önceden yaptığında da geri alınma zamanında olmuştur belki aklıma başka bişey gelmedi :hmmm
:ehe yok ya yaklaşık olarak 1.5 haftadır böyle düzelir diye bekledim sadece ama olmadı kırdıracaklar sonunda telefonu o olacak :D

Kayahan14

Kayahan14

Üye
2013 teyiz yanlışlıkla 2012 olmasın :ehe

MaxipmaN

Üye
saat ayarlarından otomatik zaman yenilemeyi aç öyle dene

asigsasi

asigsasi

Üye
mağazayı tekrar üstüne kur dene

ibozi1771

ibozi1771

Üye
    Konu Sahibi
Febris

Febris

Üye
Flash at bence tertemiz devam :D

Dracule Mihawk

Dracule Mihawk

Üye
konuyu hortlaticam ama su anda benmde basima bu gelmis bulunuyor.. Nokia'ninda belleninde symbianinda n serisininde lumia serisininde bilimum yetkili servisininde.. Ah kafam ahhh gerizekali kafam nasi gittim aldim bu telefonu ahh be ahh ahh cigerim soldu pismanliktan.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Sende format yada flash at :P

Anil-D

Anil-D

Üye
ben bu sorunla kaç kere karsılastım at formatı qt yukle magazayı bide sorun kalkar

DalvikCache

DalvikCache

Üye
bendede c7 var aylardır mağazaya bakmıyorum uygulamaları hep forumdan indiriyorum symbianda mağaza gereksiz

Üst Alt